lupka
lockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualizacje

Rejestrator programów Optivum wersja

Zmiany w bieżącej aktualizacji Historia zmian

Nazwa programu Data publikacji Wersja
Rejestrator programów Optivum 23 października 2018

Zmiany w bieżącej aktualizacji

Zmiany w programie Rejestrator programów Optivum w wersji (2018-10-23)

Jak dokonać rejestracji programu Optivum? 

Jeżeli zainstalowany program Optivum otwiera się w wersji demonstracyjnej, konieczna jest jego rejestracja. Aby dokonać rejestracji, należy wykonać następujące czynności:

  1. Zapisać plik Rejestracja_www.exe na dysku twardym komputera. 
  2. Uruchomić program przez dwukrotne kliknięcie ikony pliku. 
  3. Po rozpakowaniu pliku i wyświetleniu się okna z listą aplikacji uruchomić proces rejestracji poprzez dwukrotne kliknięcie nazwy rejestrowanego programu Optivum. 
O prawidłowej rejestracji programu będzie świadczył odpowiedni komunikat oraz zmiana koloru kropki z szarej na granatową. 

 Jeżeli rejestracja programu wymagać będzie zmiany danych licencjobiorcy, wówczas w oknie z wyświetloną listą aplikacji należy kliknąć ikonę , a następnie ikonę  i uzupełnić dane zgodnie z naklejką znajdującą się na opakowaniu płyty instalacyjnej lub informacją, którą podajemy w witrynie Twój VULCAN. (Po zalogowaniu do witryny należy wybrać pozycję Moje konto w menu po lewej stronie, a następnie przejść na zakładkę Klucze aktywacyjne.) Po zmianie danych należy jeszcze raz wykonać rejestrację programu.


W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta tel. 71 757 29 29, e-mail: cok@vulcan.edu.pl.
 
 

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY