locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Aktualności - Dla szkół i dla przedszkoli

Dodatkowe zajęcia wspomagające - jakie informacje rejestrować archiwalna

24 sierpnia 2021 Dla szkół i dla przedszkoli >

Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedzią MEiN na pytanie czy godziny dodatkowych zajęć wspomagających dla uczniów po powrocie do szkół z nauki zdalnej powinny zostać umieszczone w arkuszach organizacyjnych.

Zmiany w zakresie JPK_V7M obowiązujące od lipca 2021 r. archiwalna

19 lipca 2021 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Przekazujemy istotne informacje dotyczące zmian w zakresie przygotowywania danych do pliku JPK_V7M w programach Finanse VULCAN i Centralny VAT VULCAN.

Zakończenie aktualizacji i wsparcia programów Płace i Kadry Optivum archiwalna

14 lipca 2021 Dla samorządów > Dla szkół i dla przedszkoli >

Z dniem 31.12.2021 r. firma VULCAN kończy aktualizację i wsparcie programów płacowo-kadrowych - Płace i Kadry Optivum.

Zobacz cały tekst

Jak wyjść mocniejszym z kryzysu? archiwalna

23 czerwca 2021 Dla szkół i dla przedszkoli >

Zapraszamy nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych do obejrzenia bezpłatnego szkolenia online, w którym znany dziennikarz Marcin Prokop dzieli się swoimi doświadczeniami.

Zobacz cały tekst

UONET+ jest gotowy do wydruku świadectw archiwalna

14 czerwca 2021 Dla szkół i dla przedszkoli >

E-dziennik UONET+ jest gotowy na zakończenie roku - w systemie czekają wzory świadectw obowiązujące w roku szkolnym 2020/2021.

Zobacz cały tekst

Superbelfrzy - wyjątkowe historie nauczycieli, którzy postawili na relacje archiwalna

17 maja 2021 Dla szkół i dla przedszkoli >

W Centrum Kompetencji VULCAN startujemy z wyjątkowym projektem, przygotowanym we współpracy z 12 znakomitymi nauczycielami z grona Superbelfrów.

Płace VULCAN automatyzują obsługę PPK archiwalna

4 marca 2021 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Płace VULCAN umożliwiają obsługę PPK we wszystkich instytucjach finansowych. Dodatkowo, wraz z PKO TFI, przygotowaliśmy integrację Płac VULCAN z Aplikacją iPPK poprzez interfejs API.

Wygaszenie aplikacji mobilnej Dzienniczek+ archiwalna

4 lutego 2021 Dla szkół i dla przedszkoli >

Z dniem 21.02.2021 r. aplikacja mobilna Dzienniczek+ zostanie wygaszona i nie będzie pobierała danych z dziennika elektronicznego UONET+. Miejsce Dzienniczka+ zajmie nowa, bezpłatna aplikacja Dzienniczek VULCAN.

VULCAN partnerem Ministerstwa Edukacji i Nauki archiwalna

19 stycznia 2021 Dla szkół i dla przedszkoli >

Miło nam poinformować, że VULCAN został partnerem Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Centrum GovTech w realizacji projektu infolinii wspierającej pedagogów w kształceniu na odległość.

Zmiany w logowaniu do serwisu Prawo Optivum archiwalna

8 stycznia 2021 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Informujemy, że od 8.01.2021 r. zmienił się sposób logowania do serwisu Prawo Optivum.