Aktualności - Dla szkół i dla przedszkoli

Przygotuj sprawnie arkusz organizacyjny!

21 lutego 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Weź udział w szkoleniach stacjonarnych lub on-line.

07 zgłoś się archiwalna

9 stycznia 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Z radością informujemy, że wprowadziliśmy zupełnie nową usługę "07 zgłoś się", czyli bezpośrednie połączenie telefoniczne z naszymi specjalistami wsparcia technicznego.

Zobacz cały tekst

Ważna informacja dla posiadaczy Złotego abonamentu Optivum i programu Świadectwa Optivum archiwalna

1 stycznia 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Informujemy, że od 1 stycznia 2018 r. zaprzestajemy aktualizacji, sprzedaży, dystrybucji i wsparcia programu Świadectwa Optivum.

Zobacz cały tekst

Zobacz, jakie prezenty przygotowaliśmy dla użytkowników UONET+ w najbliższej aktualizacji archiwalna

15 grudnia 2017 Dla szkół i dla przedszkoli >

Święta tuż-tuż, a gorączka związana z poszukiwaniem prezentów trwa w najlepsze. My już mamy prezent dla użytkowników naszego e-dziennika! Przygotowaliśmy specjalną aktualizację, która ułatwi korzystanie z UONET+ i znacząco zwiększy...

JPK_VAT od 1 stycznia 2018 r. archiwalna

8 grudnia 2017 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Podatnicy będą raportować dane podatkowe na nowej wersji pliku JPK_VAT od 1 stycznia 2018 r., ale korekty na nowej wersji będą składane dopiero od lutego 2018 r.

Zobacz cały tekst

Serwis prawny w nowej odsłonie! archiwalna

30 listopada 2017 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Miło nam poinformować, że 11 grudnia internetowy serwis prawny Prawo Optivum zmienił swoje oblicze.

VULCAN Autoryzowanym Partnerem Edukacyjnym firmy Microsoft archiwalna

8 listopada 2017 Aktualności > Dla samorządów > Dla szkół i dla przedszkoli >

Miło nam poinformować, że od 30 października 2017 roku VULCAN jest Autoryzowanym Odsprzedawcą Produktów Edukacyjnych AER firmy Microsoft.

Zobacz cały tekst

Czy wiesz, jakie jeszcze dokumenty trzeba przygotować w związku z reformą oświaty? archiwalna

15 września 2017 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Zapraszamy na szkolenie - Zmiany statutów, akty założycielskie oraz regulaminy i zarządzenia wewnętrzne w związku z reformą oświaty

Zobacz cały tekst

Split payment w VAT, czyli jakie zmiany czekają nas w rozliczeniach VAT? archiwalna

21 lipca 2017 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Ministerstwo Finansów przedstawiło projekt zmiany ustawy o VAT, który zakłada wprowadzenie mechanizmu podzielonej płatności, tzw. split payment.

Czas przygotować świadectwa archiwalna

16 maja 2017 Aktualności > Dla szkół i dla przedszkoli >

Zbliża się koniec roku szkolnego, czas wypełniania arkuszy ocen i drukowania świadectw.