locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Aktualności - Dla szkół i dla przedszkoli

Rozpocznij z nami nowy rok szkolny w dzienniku elektronicznym UONET+

29 lipca 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinariach, na których opowiemy jak bezpiecznie zamknąć i rozpocząć rok szkolny 2022/2023. Dostarczymy gotowe rozwiązania do wykorzystania w codziennej pracy.

Cyfrowy Powiat z VULCAN

28 lipca 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Otrzymaj 100% dofinansowania na zakup oprogramowania, szkoleń i sprzętu informatycznego. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Wycofanie wsparcia przeglądarki Internet Explorer archiwalna

28 czerwca 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

W związku z informacją firmy Microsoft o wycofaniu przeglądarki Internet Explorer informujemy, że firma VULCAN również odchodzi od utrzymania działań i weryfikacji naszych aplikacji w tym programie.

Zobacz cały tekst

Świadectwa w UONET+ drukują się poprawnie archiwalna

22 czerwca 2022 Dla szkół i dla przedszkoli >

W trybie pilnym została opublikowana aktualizacja naprawiająca błąd związany z niepoprawnym drukowaniem świadectw z długimi nazwami przedmiotów.

Zobacz cały tekst

Infolinia dla osób ukraińskojęzycznych archiwalna

1 kwietnia 2022 Dla szkół i dla przedszkoli >

Uruchomiliśmy infolinię dla rodziców oraz dzieci w języku ukraińskim. Aby połączyć się z konsultantem należy wybrać numer 71 757 29 29 i postępować według przekazywanych wskazówek.

IX Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty Edukacja Przyszłości archiwalna

1 kwietnia 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

W dniach 6-7 kwietnia w Lublinie odbędzie się IX Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty Edukacja Przyszłości.

Bezpłatne webinarium Bezpieczna szkoła archiwalna

8 marca 2022 Dla szkół i dla przedszkoli >

Zapraszamy Inspektorów Ochrony Danych (IOD) i dyrektorów placówek oświatowych na webinarium, które przybliży praktyczne aspekty bezpieczeństwa mogące podnieść poziom zabezpieczenia danych osobowych w szkołach.

Zobacz cały tekst

Zasady przyjmowania dzieci z Ukrainy do polskich szkół archiwalna

28 lutego 2022 Dla szkół i dla przedszkoli >

Dnia 25 lutego Minister Edukacji i Nauki przekazał dyrektorom szkół i organom prowadzącym informację na temat zasad przyjmowania cudzoziemców do polskich szkół.

Zobacz cały tekst

Zmiana zasad rozliczania zaliczek archiwalna

21 stycznia 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

8 stycznia 2022 r. zmieniły się zasady rozliczania zaliczek na podatek dochodowy, pobieranych przez płatników w styczniu 2022 r. Płace VULCAN zostały dostosowane do tych zmian.

Zobacz cały tekst

Polski Ład a pensje w oświacie archiwalna

20 stycznia 2022 Dla szkół i dla przedszkoli >

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie zdalne, podczas którego nasi eksperci w przystępny sposób wyjaśniają, jak przepisy Polskiego Ładu wpływają na pensje pracowników oświaty.