locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Aktualności - Dla samorządów

Szybkie, łatwe i wygodne przekazanie PIT-11 pracownikom

10 stycznia 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

W styczniu w obszarze płac wiele się dzieje, m.in. ze względu na konieczność wystawiania formularzy PIT. Użytkownicy Płac VULCAN mają do dyspozycji wiele ułatwień.

Zmiana zasad rozliczania zaliczek

10 stycznia 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

8 stycznia 2022 r. zmieniły się zasady rozliczania zaliczek na podatek dochodowy, pobieranych przez płatników w styczniu 2022 r.

Zmiany podatkowe przewidziane w Polskim Ładzie są już dostępne w Płacach VULCAN

21 grudnia 2021 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Ustawa o zmianach podatkowych przewidzianych w Polskim Ładzie wejdzie w życie 1 stycznia 2022 roku. Użytkownicy Płac VULCAN już pracują w programie dostosowanym do zmian prawnych.

Harmonogram prac subwencyjnych archiwalna

16 listopada 2021 Dla samorządów >

Przepisy prawa nakładają na samorządy obowiązek potwierdzania prawdziwości danych w SIO. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem najważniejszych zadań i terminów ich realizacji.

Zmiany w zakresie JPK_V7M obowiązujące od lipca 2021 r. archiwalna

19 lipca 2021 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Przekazujemy istotne informacje dotyczące zmian w zakresie przygotowywania danych do pliku JPK_V7M w programach Finanse VULCAN i Centralny VAT VULCAN.

Zakończenie aktualizacji i wsparcia programów Płace i Kadry Optivum archiwalna

14 lipca 2021 Dla samorządów > Dla szkół i dla przedszkoli >

Z dniem 31.12.2021 r. firma VULCAN kończy aktualizację i wsparcie programów płacowo-kadrowych - Płace i Kadry Optivum.

Zobacz cały tekst

Zmian nie warto się bać! archiwalna

1 lipca 2021 Dla samorządów >

Znana dziennikarka Dorota Wellman w niezwykle ciekawy sposób opowiada o tym, dlaczego nie warto bać się zmian. Zapraszamy pracowników CUW na bezpłatne szkolenie online.

Płace VULCAN automatyzują obsługę PPK archiwalna

4 marca 2021 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Płace VULCAN umożliwiają obsługę PPK we wszystkich instytucjach finansowych. Dodatkowo, wraz z PKO TFI, przygotowaliśmy integrację Płac VULCAN z Aplikacją iPPK poprzez interfejs API.

Zmiany w logowaniu do serwisu Prawo Optivum archiwalna

8 stycznia 2021 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Informujemy, że od 8.01.2021 r. zmienił się sposób logowania do serwisu Prawo Optivum.

Zobacz cały tekst

PPK w placówkach oświatowych - zapraszamy na szkolenie archiwalna

11 września 2020 Dla samorządów > Dla szkół i dla przedszkoli >

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) zaczną obowiązywać jednostki sektora finansów publicznych - w tym jednostki oświatowe - od 1 stycznia 2021 r.