locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Aktualności - Dla samorządów

Rozpocznij z nami nowy rok szkolny w dzienniku elektronicznym UONET+

29 lipca 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinariach, na których opowiemy jak bezpiecznie zamknąć i rozpocząć rok szkolny 2022/2023. Dostarczymy gotowe rozwiązania do wykorzystania w codziennej pracy.

Cyfrowy Powiat z VULCAN

28 lipca 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Otrzymaj 100% dofinansowania na zakup oprogramowania, szkoleń i sprzętu informatycznego. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Wycofanie wsparcia przeglądarki Internet Explorer archiwalna

28 czerwca 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

W związku z informacją firmy Microsoft o wycofaniu przeglądarki Internet Explorer informujemy, że firma VULCAN również odchodzi od utrzymania działań i weryfikacji naszych aplikacji w tym programie.

IX Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty Edukacja Przyszłości archiwalna

1 kwietnia 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

W dniach 6-7 kwietnia w Lublinie odbędzie się IX Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty Edukacja Przyszłości.

Zobacz cały tekst

Zmiana zasad rozliczania zaliczek archiwalna

21 stycznia 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

8 stycznia 2022 r. zmieniły się zasady rozliczania zaliczek na podatek dochodowy, pobieranych przez płatników w styczniu 2022 r. Płace VULCAN zostały dostosowane do tych zmian.

Szybkie, łatwe i wygodne przekazanie PIT-11 pracownikom archiwalna

10 stycznia 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

W styczniu w obszarze płac wiele się dzieje, m.in. ze względu na konieczność wystawiania formularzy PIT. Użytkownicy Płac VULCAN mają do dyspozycji wiele ułatwień.

Zobacz cały tekst

Zmiany podatkowe przewidziane w Polskim Ładzie są już dostępne w Płacach VULCAN archiwalna

21 grudnia 2021 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Ustawa o zmianach podatkowych przewidzianych w Polskim Ładzie wejdzie w życie 1 stycznia 2022 roku. Użytkownicy Płac VULCAN już pracują w programie dostosowanym do zmian prawnych.

Harmonogram prac subwencyjnych archiwalna

16 listopada 2021 Dla samorządów >

Przepisy prawa nakładają na samorządy obowiązek potwierdzania prawdziwości danych w SIO. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem najważniejszych zadań i terminów ich realizacji.

Zmiany w zakresie JPK_V7M obowiązujące od lipca 2021 r. archiwalna

19 lipca 2021 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Przekazujemy istotne informacje dotyczące zmian w zakresie przygotowywania danych do pliku JPK_V7M w programach Finanse VULCAN i Centralny VAT VULCAN.

Zakończenie aktualizacji i wsparcia programów Płace i Kadry Optivum archiwalna

14 lipca 2021 Dla samorządów > Dla szkół i dla przedszkoli >

Z dniem 31.12.2021 r. firma VULCAN kończy aktualizację i wsparcie programów płacowo-kadrowych - Płace i Kadry Optivum.