Grudniowe wydanie dziennika elektronicznego

Przygotowujemy dla Państwa grudniowe wydanie dziennika elektronicznego uwzględniające dwie duże nowości, na które Państwo czekają: moduł Zastępstwa i wydruki list dla sekretarzy szkolnych.

Dyrektorze, chcesz dowiedzieć się jak korzystać z modułu Zastępstwa? Zapisz się na grudniowe szkolenie on-line i bądź gotowy do wykorzystania nowej funkcjonalności od zaraz!

MODUŁ ZASTĘPSTWA

Pierwsza wersja modułu Zastępstw będzie umożliwiała między innymi:

• planowanie nieobecności i zastępstw,
  • planowanie nieobecności oddziałów z perspektywy oddziałów,
  • podgląd tygodniowego planu lekcji nauczycieli,
  • podgląd tygodniowego planu oddziałów,
  • dodawanie okresów nieobecności oddziałów,
  • korzystanie ze słowników – w tym słownika sytuacji typowych, wykorzystywanych do planowania zastępstw,
  • różnorodne wydruki.

Raporty i wydruki:

• Informacje o zastępstwach – wydruk pomocny w przekazaniu informacji ogólnej o zastępstwach, np. uczniom (na tablicy informacyjne), a także do informowania nauczycieli o zastępstwach, jakie mają przeprowadzić (raport rozszerzony).

• Zestawienie nieobecności nauczyciela – wydruk z przeznaczeniem dla dyrektora szkoły, który może analizować czas nieobecności nauczycieli w danym okresie i ich przyczyny. Dodatkowo dostępne
    jest sumaryczne zestawienie nieobecności wszystkich nauczycieli.

• Zestawienie zastępstw nauczycieli – wydruk z przeznaczeniem dla dyrektora szkoły, który może analizować liczbę zastępstw nauczycieli w danym okresie

• Nieobecności i zastępstwa w oddziałach- wydruk z przeznaczeniem dla dyrektora szkoły, który może analizować liczbę godzin nieobecności jak i zastępstw poszczególnych nauczycieli w konkretnych oddziałach. Raport prezentuje sumę nieobecności i zastępstwa danego nauczyciela we wszystkich oddziałach, jak i liczbę nieobecności i zastępstw wszystkich nauczycieli w danym oddziale.

WYDRUKI LIST W MODULE SEKRETARIAT

Sekretarka będzie miała możliwość tworzenia własnych wydruków list – będzie mogła stworzyć listę uczniów, listę pracowników czy też listę oddziałów dla wcześniej wyfiltrowanych danych według własnych zdefiniowanych kategorii danych. Będzie mogła nadać tytuł oraz zapisać szablon utworzonej listy.