Kompleksowa oferta szkoleń

Dopasowując się do Państwa potrzeb, wciąż rozwijamy naszą ofertę szkoleniową. Prowadzimy szkolenia nie tylko z obsługi naszych programów, ale również z zakresu pedagogiki, psychologii, warsztatu pracy dydaktycznej, prawa i zarządzania. Realizujemy szkolenia w ramach projektów unijnych. Chcemy, by nasza oferta jak najpełniej odpowiadała Państwa oczekiwaniom. Dla Państwa wygody wprowadziliśmy zmiany w wyszukiwaniu i prezentacji naszej oferty szkoleniowej.

Oferta szkoleń dla pracowników szkół i przedszkoli

Zachęcamy do odwiedzenia witryny internetowej Centrum Rozwoju Kompetencji EDUCentrum, poświęconej ofercie szkoleń EDUCentrum. Znajdziecie tam Państwo między innymi informacje o aktualnie prowadzonych seminariach, nasze referencje oraz przejdziecie do wyszukiwarki szkoleń.

Zmiany w zakresie wyszukiwania szkoleń

Wprowadziliśmy zmiany w sposobie wyszukiwania i prezentacji kursów. Oprócz standardowych opcji wyszukiwania, jak według województwa czy terminu można również:

• wybrać adresata szkolenia
Adresaci w wyszukiwaniu szkoleń dla szkół

Adresaci w wyszukiwaniu szkoleń dla JST

• wskazać tematykę szkolenia

• łatwo przełączać się pomiędzy ofertą szkoleniową dla jednostek oświatowych a ofertą dla samorządów

• przesłać za pomocą formularzy propozycję tematu szkolenia lub zaproponować termin szkolenia

Ułatwiliśmy sposób komunikacji i zapisywania na szkolenie

Wygodne formularze kontaktowe pozwolą:

• ustalić termin szkolenia

• zapisać się na szkolenie

Przydatne adresy:

• www.szkolenia.vulcan.edu.pl – na tej stronie można zapisać się na szkolenie, założyć konto oraz skorzystać z formularza kontaktowego, by przesłać nam pytania, uwagi i sugestie.