e-legitymacje-slajder-1.jpg

Wprowadź w szkole
e-legitymacje

Wprowadź w swojej szkole e-legitymacje i postaw na nowoczesność i wygodę zarówno pracowników jak i uczniów.

e-legitymacje-slajder-2.jpg

To więcej niż legitymacja

Przekonaj się sam ile korzyści daje wprowadzenie e-legitymacji w szkole i wyjdź naprzeciw oczekiwaniom rodziców i uczniów!

Wprowadź w szkole e-legitymacje

Legitymacje szkolne mogą być wydawane w dotychczasowej formie tylko do 12.07.2024 r. Po tej dacie każda nowowydana legitymacja ma mieć format karty plastikowej – dotychczas nazywanej e-legitymacją. Warunki i tryb wydawania oraz wzory e-legitymacji określa Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 7 czerwca 2023 r. w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków.

e-legitymacje-1.png

Korzyści dla szkoły z wydania uczniom e-legitymacji

Automatyzacja pracy
Cały proces zbierania danych i zdjęć do e‑legitymacji jest zautomatyzowany - obsłużysz go za pomocą kilku kliknięć w elektronicznym Dzienniku VULCAN.

Spełnienie oczekiwań uczniów i rodziców
Wymieniając legitymacje na trwalsze i bardziej użyteczne, wychodzisz naprzeciw oczekiwaniom uczniów i rodziców.

Nowoczesność
Wprowadzając wielofunkcyjne legitymacje, przyczyniasz się do postrzegania szkoły jako nowatorskiej i podążającej za trendami cyfrowymi.

Bezpieczeństwo danych
Dane do e‑legitymacji zbierasz w elektronicznym Dzienniku VULCAN. Masz pewność, że przechowywane są zgodnie z wymogami RODO.

Wygoda
Wystawiając e-legitymacje z wykorzystaniem elektronicznego Dziennika VULCAN i zlecając ich przygotowanie firmie VULCAN, korzystasz z usług jednego, sprawdzonego dostawcy.

Oszczędność czasu
Sekretarz nie poświęca czasu na przygotowanie e‑legitymacji, a dyrektor - na ich podpisanie.

Korzyści dla uczniów i rodziców z posiadania e-legitymacji

e-legitymacje-korzysci-uczen.png

Funkcjonalność
Zamiast wielu dokumentów czy kart dostępowych uczeń na jedną e-legitymację, pełniącą wiele funkcji.

Wytrzymałość
Plastikowe legitymacje są o wiele trwalsze niż papierowe, posłużą więc dłużej bez konieczności ich wymiany.

Wygoda
Zdjęcia do e-legitymacji rodzice mogą przesłać do szkoły elektronicznie przez Witrynę rodzica/ucznia.

E-legitymacja to nie tylko trwalszy odpowiednik papierowej legitymacji szkolnej, lecz także dokument, który może mieć szereg dodatkowych zastosowań.

E-legitymacja może służyć uczniowi m.in. za*:

szkola.png

kartę dostępową do budynku szkoły,

e-legitymacje-dostep-laboratoria.png

kartę dostępową do sal komputerowych i laboratoryjnych,

e-legitymacje-dostep-biblioteka.png

kartę biblioteczną współpracującą z systemem MOL NET+,

e-legitymacje-dostep-stolowka.png

karnet obiadowy na stołówkę szkolną.

E-legitymacja zintegrowana z systemami miejskimi może też pełnić funkcję komunikacyjnej karty miejskiej.

* Jeśli szkoła posiada czytniki kart obsługujące e‑legitymacje oraz odpowiednie oprogramowanie, może wprowadzić u siebie opisane powyżej funkcjonalności. E‑legitymacje obsługiwane są w systemie RFID 13,56MHz lub UNIQUE 125kHz. Podczas składania zamówienia prosimy o podanie informacji, który z powyższych systemów mają obsługiwać e‑legitymacje.

4 kroki do wydania e-legitymacji uczniom

Krok 1. Zbieranie danych
Za pomocą elektronicznego Dziennika VULCAN zbierz zdjęcia i dane potrzebne do wytworzenia e-legitymacji. Zdjęcia rodzice mogą wygodnie przesłać przez Witrynę rodzica/ucznia.

Krok 2. Potwierdzenie danych
Potwierdź zakończenie procesu kompletowania danych przez szkołę.

Krok 3. Druk
Firma VULCAN koordynuje druk e-legitymacji. Wykonujemy legitymacje wg wzorów: MEiN-I/1 i MEiN-I/3-N.

Krok 4. Dystrybucja
Gotowe e-legitymacje trafiają do Twojej szkoły. Teraz wystarczy przekazać je uczniom.

e-legitymacje-4-kroki.png

Dowiedz się więcej i zamów e-legitymacje!

Jeśli masz pytania lub chcesz poznać koszt przygotowania legitymacji dla Twojej szkoły - zadzwoń, napisz do nas lub wypełnij formularz.

Uwaga! Prowadzimy sprzedaż legitymacji i hologramów wyłącznie do szkół.