lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Nabór Szkoły ponadpodstawowe VULCAN wyróżniony w konkursie Best in Cloud 2020

Z radością informujmy, że nasz system Nabór Szkoły ponadpodstawowe VULCAN został wyróżniony w prestiżowym konkursie Best in Cloud!

Konkurs Best in Cloud jest organizowany przez miesięcznik Computerworld już od ośmiu lat, a jego laureatami są firmy, które najefektywniej wykorzystują w swoich systemach technologię chmurową. Nabór Szkoły ponadpodstawowe VULCAN w 100% spełnia te założenia, pomagając co roku znaleźć nową szkołę setkom tysięcy kandydatów do szkół średnich. W roku 2019 system obsłużył ponad 450 000 osób, czyli blisko 62% wszystkich kandydatów do szkół średnich!

System usprawnia komunikację, eliminuje chaos i stres kandydatów oraz ich rodziców, a także gwarantuje, że proces naboru przebiega według jasnych i przejrzystych zasad. W tym roku czeka nas wiele wyzwań związanych z nietypowym sposobem i terminem rejestracji, dlatego z myślą o naszych klientach stale udoskonalamy nasz system naborowy.

Dziękujemy jury za wyróżnienie w konkursie, a wszystkim użytkownikom naszego systemu za to, że jesteście z nami!do goryPRZEWIŃ DO GÓRY