Nowe szkolenia w ramach projektu

Miło nam poinformować Państwa, że w ramach projektu: „Doskonalenie strategii zarządzania oświatą na poziomie regionalnym i lokalnym II etap” rozpoczynamy cykl szkoleń dotyczących zarządzania finansami w JST.

W witrynie projektu zostały opublikowane terminy szkoleń, które zostały zaplanowane na maj.

Na szkolenia zapraszamy przedstawicieli pracujących na stanowiskach decyzyjnych i operacyjnych jednostek samorządu terytorialnego, które są organami prowadzącymi szkoły i placówki oświatowe szczebla gminy, powiatu oraz samorządu województwa.

Nie tylko szkolenia stacjonarne

W ramach projektu proponujemy również korzystanie z nowej formy doskonalenia – szkoleń e-learningowych. Są one uzupełnieniem szkoleń stacjonarnych i można je realizować w dowolnym miejscu i czasie przez internet. Szkolenia są ilustrowane materiałami multimedialnymi i dotyczą tematów:

• Zarządzanie zmianą w oświacie
  • Przywództwo w jednostkach samorządu terytorialnego
  • Zarządzanie przez cele
  • Zarządzanie kadrami w jednostkach samorządu terytorialnego
  • Komunikacja i PR w obszarze zarządzania oświatą

Zachęcamy do zapoznania się z nową formą szkoleń – e-learningowych. To doskonały sposób na rozwój kompetencji zarządczych w wygodnej formie, pozwalającej oszczędzić czas związany z udziałem w szkoleniu.

Zapraszamy do dyskusji o oświacie

Dyskusji o oświacie nie ograniczamy do szkoleń. Wręcz przeciwnie, zachęcamy do jej kontynuowania i rozwijania w ramach projektowego forum.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie projektu >