Nowości w UONET+

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016, prezentujemy nowe funkcjonalności systemu Uczniowie Optivum NET+ przygotowane, by jeszcze pełniej wspomagać Państwa w realizacji codziennych zadań i zapewnić jak największy komfort pracy.

Nowa aplikacja mobilna dla nauczyciela – Lekcja+

Zachęcamy do pobrania nowej aplikacji mobilnej dla nauczyciela. Z nowej wersji Lekcji+ można korzystać nie tylko na tablecie, ale także na telefonie. Wystarczy posiadać telefon z systemem Android lub Windows, by w nowym roku szkolnym jeszcze sprawniej rejestrować obecności uczniów, uzupełniać oceny, uwagi i dane dotyczące lekcji - nawet bez połączenia z Internetem!

Pobierz i sprawdź jak działa nowa aplikacja Lekcja+ na Twoim tablecie i telefonie!

Lekcja+ na system Android
Lekcja+ na system Windows
Dziennik zajęć innych

Szybkie i łatwe i rejestrowanie zajęć pozalekcyjnych, zajęć realizowanych w ramach godzin KN oraz prowadzenie Dziennika pedagoga jest już możliwe z naszym nowoczesnym e-dziennikiem! Już niedługo zostanie również uruchomiona możliwość wydruku Dziennika pedagoga. Sprawdź jak skorzystać z nowych funkcji >

Zacznijmy razem kolejny rok szkolny!