lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Płace VULCAN automatyzują obsługę PPK

Comiesięczne rozliczanie i odprowadzanie składek na PPK staje się codziennością działów kadrowo-płacowych w placówkach oświatowych. Przypominamy, że program Płace VULCAN umożliwia obsługę Pracowniczych Planów Kapitałowych we wszystkich instytucjach finansowych zarządzających PPK.

Aby dodatkowo uprościć i przyspieszyć cały ten proces VULCAN wraz z PKO TFI przygotował integrację Płac VULCAN z Aplikacją iPPK poprzez interfejs API. Takie rozwiązanie to dla użytkowników Płac VULCAN usprawnienie pracy oraz:

  • Zwiększone bezpieczeństwo – wymiana bezplikowa sprawia, że odpowiednio zabezpieczone dane są przesyłane bezpośrednio z programu VULCAN do Aplikacji iPPK.
  • Oszczędność czasu – po zintegrowaniu aplikacji przesyłanie i odbieranie danych odbywa się poprzez kliknięcie jednego przycisku.
  • Minimalizacja ryzyka błędu – automatyczna wymiana danych poprzez API sprawia, że w całym procesie nie ma miejsca na przypadkowe błędy, jakie mogą się zdarzyć przy przekazywaniu danych plikowo.
  • Wygoda i ułatwienie pracy – obsługa PPK odbywa się tylko w jednym programie – w Płacach VULCAN (po wcześniejszym jednorazowym pobraniu kluczy z Aplikacji iPPK).

Zachęcamy do zapoznania się z poradą opisującą, jak zainicjować wymianę danych pomiędzy Płacami VULCAN a Aplikacją iPPK udostępnianą przez PKO TFI.

Przeczytaj poradę
Przeczytaj poradę


Wdrażaj PPK z VULCANEM


do goryPRZEWIŃ DO GÓRY

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.