lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Rozpoczynamy kolejne 3 lata zarządzania oświatą w Radomiu

5 czerwca odbyła się w Radomiu konferencja podsumowująca pięcioletni projekt Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą w Radomiu. Były podziękowania, tort i … inauguracja kolejnego etapu projektu.

Przedsięwzięcie będzie realizowało, jak dotychczas, konsorcjum firm VULCAN, Librus i Wolters Kluwer Polska. Liderem projektu pozostaje nasza firma, która jest inicjatorem i pomysłodawcą wielu rozwiązań realizowanych w ramach projektu.

Kolejny etap działania ma na celu rozwinięcie dotychczasowych aplikacji i dodanie nowych, które umożliwiają miastu jeszcze efektywniejsze zarządzanie oświatą. VULCAN w ramach Zintegrowanego Systemu udostępnia najwięcej, bo aż 23 aplikacje! Wśród nich znajdują się m.in. programy do obsługi kadrowo-finansowej szkół, przeprowadzania elektronicznego naboru czy budowy miejskiego systemu bibliotecznego.

Przez ostatnie pięć lat w Zintegrowanym Systemie Zarządzania Oświatą założonych zostało ponad 115 tysięcy kont, do których logowano się aż 85 milionów razy! Jest nam niezmiernie miło, że możemy współtworzyć ten innowacyjny i wspierający miasto Radom system.

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.