locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Szkoły oceniają e-dziennik VULCAN na piątkę

Już od kilku lat prosimy dyrektorów szkół korzystających z naszego e-dziennika, aby na zakończenie roku szkolnego wystawili świadectwo również nam i dziennikowi elektronicznemu UONET+. Krótka ankieta nie zajmuje dyrektorom dużo czasu, a my tą drogą uzyskujemy wiele cennych informacji, uwag i pomysłów.

Tegoroczne świadectwo wystawiło nam aż 873 dyrektorów! To blisko 200 więcej niż w roku ubiegłym. A ponad 80% z nich przyznało nam czerwony pasek!

Cieszymy się, że z roku na rok popularność akcji rośnie. Dziękujemy Wam za tak duże zaangażowanie.

Również nasza średnia była w tym roku rekordowo wysoka – wyniosła 5,07! Poprawiliśmy nasze oceny we wszystkich kategoriach.

Niemal 400 dyrektorów nie tylko wystawiło nam ocenę, lecz także przesłało dodatkowy komentarz. Dziękujemy za wiele miłych słów i pochwał pod adresem naszym i e-dziennika UONET+. Wiele z informacji, które otrzymaliśmy, utwierdza nas w przekonaniu, że nasza praca nad dziennikiem znacząco ułatwia szkołom prowadzenie edukacji zdalnej i hybrydowej:

Platforma, dzięki której pracuje się bardzo skutecznie i efektywnie oraz dzięki której społeczność szkolna jest w stałym kontakcie, zwłaszcza podczas nauki zdalnej i hybrydowej.

Nieocenione narzędzie w pracy pedagogicznej, w sferze zarządczej wielorakie funkcje i możliwości edytowania danych, tworzenia zestawień.

Dzięki VULCAN mogliśmy bez zakłóceń pracować zdalnie.

Bardzo dobra współpraca. Bardzo pomocne narzędzie komunikacyjne, szczególnie w czasie pandemii, i niezwykle pomocne w pracy nauczyciela, wychowawcy i oczywiście dyrektora szkoły.

Bardzo dobre narzędzie, aktualizowane na bieżąco i dostosowywane do potrzeb.

Wśród komentarzy znalazło się też wiele cennych uwag oraz pomysłów na nowe funkcje i ulepszenie e-dziennika. Wszystkie szczegółowo analizujemy. To właśnie dzięki sugestiom użytkowników systemu możemy go rozwijać tak, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom współczesnej szkoły.