lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Szkoły oceniają e-dziennik VULCAN na piątkę

Już od kilku lat prosimy dyrektorów szkół korzystających z naszego e-dziennika, aby na zakończenie roku szkolnego wystawili świadectwo również nam i dziennikowi elektronicznemu UONET+. Krótka ankieta nie zajmuje dyrektorom dużo czasu, a my tą drogą uzyskujemy wiele cennych informacji, uwag i pomysłów.

Tegoroczne świadectwo wystawiło nam aż 873 dyrektorów! To blisko 200 więcej niż w roku ubiegłym. A ponad 80% z nich przyznało nam czerwony pasek!

Cieszymy się, że z roku na rok popularność akcji rośnie. Dziękujemy Wam za tak duże zaangażowanie.

Również nasza średnia była w tym roku rekordowo wysoka – wyniosła 5,07! Poprawiliśmy nasze oceny we wszystkich kategoriach.
Niemal 400 dyrektorów nie tylko wystawiło nam ocenę, lecz także przesłało dodatkowy komentarz. Dziękujemy za wiele miłych słów i pochwał pod adresem naszym i e-dziennika UONET+. Wiele z informacji, które otrzymaliśmy, utwierdza nas w przekonaniu, że nasza praca nad dziennikiem znacząco ułatwia szkołom prowadzenie edukacji zdalnej i hybrydowej:

Platforma, dzięki której pracuje się bardzo skutecznie i efektywnie oraz dzięki której społeczność szkolna jest w stałym kontakcie, zwłaszcza podczas nauki zdalnej i hybrydowej.

Nieocenione narzędzie w pracy pedagogicznej, w sferze zarządczej wielorakie funkcje i możliwości edytowania danych, tworzenia zestawień.

Dzięki VULCAN mogliśmy bez zakłóceń pracować zdalnie.

Bardzo dobra współpraca. Bardzo pomocne narzędzie komunikacyjne, szczególnie w czasie pandemii, i niezwykle pomocne w pracy nauczyciela, wychowawcy i oczywiście dyrektora szkoły.

Bardzo dobre narzędzie, aktualizowane na bieżąco i dostosowywane do potrzeb.


Wśród komentarzy znalazło się też wiele cennych uwag oraz pomysłów na nowe funkcje i ulepszenie e-dziennika. Wszystkie szczegółowo analizujemy. To właśnie dzięki sugestiom użytkowników systemu możemy go rozwijać tak, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom współczesnej szkoły.

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.