lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Szybkie, łatwe i wygodne przekazanie PIT-11 pracownikom

W styczniu w obszarze płac wiele się dzieje, m.in. ze względu na konieczność wystawiania formularzy PIT. Nic dziwnego, że specjaliści ds. płac stawiają w tym czasie na rozwiązania przyspieszające pracę i pozwalające na sprawne przeprowadzanie operacji sporadycznych pojawiających się na początku roku.

Użytkownicy Płac VULCAN mają do dyspozycji wiele takich ułatwień. Jednym z nich jest możliwość przekazania pracownikom formularzy PIT-11 online – za pomocą aplikacji Pracownik VULCAN.

Aby przekazać dokument tą drogą, wystarczy że przygotowany w aplikacji Płace VULCAN formularz PIT zostanie pozytywnie przetworzony po stronie urzędu skarbowego (200 – Przetwarzanie dokumentu zakończone poprawnie, pobierz UPO). W tym momencie PIT-11 będzie automatycznie możliwy do pobrania przez pracownika w aplikacji Pracownik VULCAN.


Data pierwszego pobrania formularza przez pracownika (potwierdzenie odbioru formularza PIT-11) będzie widoczna w Płacach VULCAN w menu Wydruki/Formularze PIT/ Zrealizowane/ PIT-11.


Ważne! Przekazanie formularzy PIT-11 przez aplikację Pracownik VULCAN jest możliwe tylko dla Klientów, którzy wykupili dostęp do tej aplikacji. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Centrum Obsługi Klienta VULCAN (tel.: 71 757 29 29, e-mail: cok@vulcan.edu.pl) lub u swojego opiekuna handlowego.
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.