lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualność

Ważna informacja dla użytkowników systemu Windows XP

Szanowni Państwo!

Staramy się tworzyć nasze produkty tak, aby w pełni odpowiadały wymogom współczesnej technologii, uwzględniając przy tym realia polskiego rynku i polskiej oświaty. Mając to na uwadze, dbamy również by nasze aplikacje działały z jak najszerszym zakresem wersji systemu operacyjnego Windows.

Chcąc jednak iść z postępem, nie możemy pozostawać obojętni na zmiany zachodzące w dziedzinie informatyki. Pracując nad dostosowaniem naszej oferty do nowych rozwiązań Windows, nie zawsze możemy zagwarantować zgodność naszych programów ze starszymi wersjami tego systemu.

Taka sytuacja ma obecnie miejsce w przypadku systemu Windows XP. Firma Microsoft ogłosiła, że od 8 kwietnia 2014 roku przestanie wspierać Windows XP.

Rezygnacja ze wspierania produktu przez jego producenta oznacza, że my również nie możemy Państwu zagwarantować, że nasze produkty wciąż będą działać na tym systemie. Po 8 kwietnia 2014 roku zmiany wprowadzane przez firmę Microsoft w nowszych wersjach systemu Windows mogą spowodować, że utrzymanie zgodności naszych aplikacji z Windows XP może się okazać technicznie nieosiągalne.

Zachęcamy Państwa do rezygnacji z korzystania z Windows XP i przechodzenia w miarę możliwości na nowsze wersje tego systemu. Zalecamy, aby nasze aplikacje były instalowane na komputerach pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych z rodziny Windows 7 i 8.
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY