strefa-szkolen-naglowek.png

Jak uzyskać dostęp do Strefy szkoleń?

Jest już dostępna Strefa szkoleń VULCAN! Dzięki niej sprawnie zapiszesz się na interesujące Cię szkolenia oraz będziesz mieć w jednym miejscu zgromadzone informacje o historii zrealizowanych szkoleń, zaświadczeniach i materiałach szkoleniowych.

strefa-szkolen-zrzut-0.jpg [27.82 KB]

Ważne!
Wszystkie konta połączone z poprzednią wersją strony szkoleniowej zostały zdezaktywowane. Aby dołączyć do nowej Strefy szkoleń, należy ponownie założyć konto użytkownika, ustalając nowy login i hasło.

Co zyskujesz?

punktor-aktualnosc-szkolenia.png [2.06 KB] Dzięki zakładce Twoje szkolenia masz pełny dostęp online do informacji o historii zrealizowanych szkoleń, zaświadczeń potwierdzających ich ukończenie, materiałów szkoleniowych oraz informacji o nadchodzących spotkaniach.

strefa-szkolen-zrzut-1.jpg [114.23 KB]

punktor-aktualnosc-szkolenia.png [2.06 KB] Dzięki nowej platformie szybko zapiszesz się na wybrane szkolenia. Dostępne filtry pozwolą Ci wyświetlić tylko te, dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji, a przycisk Zapisz się umożliwi szybką rejestrację na szkolenie lub bezpłatne spotkanie.

strefa-szkolen-zrzut-2.jpg [123.37 KB]

punktor-aktualnosc-szkolenia.png [2.06 KB] W zakładce Szkolenia dedykowane możesz szybko zapisać się na szkolenie zamówione przez Twoją placówkę. Wystarczy wpisać kod szkolenia, który otrzymuje osoba je zamawiająca.

strefa-szkolen-zrzut-3.jpg [46.78 KB]

punktor-aktualnosc-szkolenia.png [2.06 KB] Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas priorytet. Działamy zgodnie z wymaganiami RODO. Tylko właściciel konta ma nich dostęp. Chcesz zmienić dane do faktury? Od teraz zrobisz to samodzielnie, online, w dowolnym momencie.

strefa-szkolen-zrzut-4.jpg [84.56 KB]

Nie wiesz jak się zarejestrować?
Kliknij i zobacz instrukcję rejestracji krok po kroku!

Centrum Obsługi Klienta VULCAN