lupka
lockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
iZnajdź na stronie >
iZnajdź na stronie >
 

Finanse VULCAN

 

Sprawdzone rozwiązanie w nowej odsłonie

VULCAN od wielu lat tworzy oprogramowanie finansowe dla oświaty. Z naszych aplikacji korzystają tysiące szkół i przedszkoli. Doskonale wiemy, jakie są potrzeby naszych klientów, dlatego wciąż usprawniamy nasze systemy, aby zwiększyć komfort Państwa pracy.

Korzystając z możliwości, jakie daje rozwijająca się technologia, stworzyliśmy nową generację programów – Finanse VULCAN. System ten oferuje najbardziej cenione przez naszych klientów funkcjonalności oraz proponuje wiele innych dotychczas niedostępnych. Zapewnia przy tym stabilną i wygodną pracę z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

x
Podręcznik
x
Aktualizacje
x
Porady
x
Zamów
 

Największe udogodnienia wprowadzone do programu Finanse VULCAN

1

Czytelne zestawienie kontroli obrotów ułatwia analizę danych i weryfikację kwot wyliczonych w sprawozdaniach RB, pomagając wychwycić potencjalne błędy w dekretacji i szybko je poprawić.

2

System umożliwia dostosowanie planu kont do wymogu danego roku obrachunkowego (różne poziomy analityki, nazwy kont itp.). Dzięki przechowywanemu zbiorowi kont możliwa jest również analiza danych historycznych.

3

Analiza danych na kontach dwustronnych jest jeszcze łatwiejsza, m.in. poprzez wykazywanie na zestawieniach kolumn związanych z saldem strony konta.

4

Raz wprowadzony dokument jest widoczny w całym systemie i wykorzystywany do różnych operacji, np. z wprowadzonej faktury tworzony jest dokument księgowy, a oba dokumenty widoczne są od razu w zestawieniach.

5

Kontrola realizacji planu jest możliwa od razu z poziomu wprowadzanego dokumentu, a także z zestawienia realizacji planu.

6

Grupowe wydruki dokumentów to zwiększenie ergonomii pracy. Jednym kliknięciem można zaznaczyć i przekazać do wydruku wybrane dokumenty.

7

Dane kontrahenta pobierane są z bazy GUS, dzięki czemu wystarczy wpisać jedynie NIP, aby zostały automatycznie uzupełnione w programie.

8

System umożliwia wykorzystanie w danej jednostce kilku wielkości prewspółczynników związanych z art. 86 ustawy o VAT.

9

W jednym dokumencie zakupu można wskazać kilka sposobów opodatkowania (zakup związany ze sprzedażą mieszaną) i tym samym łatwiej wprowadzić fakturę zakupu.

Nowa generacja programów

Finanse VULCAN w chmurze to:

Nowoczesna technologia

Projektując Finanse VULCAN, przenieśliśmy je z aplikacji desktopowej do chmury obliczeniowej, co jest zbieżne z kierunkiem, w którym zmierzają czołowi dostawcy usług i systemów informatycznych.

Bezpieczeństwo danych

Odpowiedzialność za infrastrukturę serwerową, przetwarzanie i bezpieczeństwo danych związane z udostępnieniem systemu jest realizowane w ramach umowy przez VULCAN. Zapewniamy przechowywanie danych w specjalistycznych serwerowniach o wysokim standardzie bezpieczeństwa, którym mogą Państwo zaufać.

Automatyczne aktualizacje

Automatyzacja procesu aktualizacji jest dla Państwa gwarancją pracy na najnowszej wersji programu, a także nie angażuje Państwa w wyszukiwanie i pobieranie aktualizacji.

 

Nowy system zaprojektowaliśmy, bazując na najbardziej cenionych przez Państwa funkcjonalnościach oraz wprowadzając nowe rozwiązania według Państwa sugestii.

 

Jak najlepiej przygotować się do pracy z nowym systemem? Służymy pomocą!

Aby pomóc użytkownikom naszych programów w szybkim przejściu na nowy system, przygotowaliśmy:

Praktyczne porady w Bazie wiedzy

Porady w prosty sposób opisują, jak wykonać różnorodne operacje w programie

Pomoc konsultantów Centrum Obsługi Klienta

Usługę można rozszerzyć o dodatkowe opcje wykupując pakiet wsparcia Komfort lub Prestiż

Webinaria (szkolenia online)

Listę szkoleń online prezentujemy zawsze na naszej stronie www.vulcan.edu.pl/szkolenia. Jeśli chcesz na bieżąco dostawać powiadomienia o terminach szkoleń zapisz się na newsletter.

Wdrożenia

Jeśli będziesz potrzebować dodatkowego wsparcia, możesz zamówić usługę wdrożeniową. Nasz trener przyjedzie do Twojej jednostki i przygotuje Cię do pracy z nowym systemem. W celu zamówienia usługi wdrożeniowej zadzwoń do Centrum Obsługi Klienta: 71 757 29 29.

Szkolenia stacjonarne

Nasze szkolenia organizujemy w różnych miastach. Terminy i lokalizacje sprawdzisz na www.vulcan.edu.pl/szkolenia. Jeśli chcesz na bieżąco dostawać powiadomienia o terminach szkoleń zapisz się na newsletter.

 

Wymagania techniczne

Minimalne wymagania sprzętowe
komputer klasy PC z procesorem 1 GHz
1 GB pamięci operacyjnej RAM
łącze internetowe o następujących parametrach (na użytkownika): pobieranie 1,0 Mb/s; wysyłanie 0,5 Mb/s;
monitor obsługujący rozdzielczość 1280x800 (16:10), 1366x768 (16:9), 1024x768 (4:3)
Minimalne wymagania programowe
system operacyjny: Windows 7
przeglądarka internetowa: Internet Explorer 11, Chrome 33, Mozilla Firefox 28, Opera 24, Safari 5
Zalecane wymagania sprzętowe
komputer klasy PC z procesorem Intel Core 2 Duo 2 GHz
4 GB pamięci operacyjnej RAM
łącze internetowe o następujących parametrach (na użytkownika): pobieranie 2,0 Mb/s; wysyłanie 1,0 Mb/s;
monitor obsługujący rozdzielczość 1440×900 (16:10), 1680×1050 (16:9)
Zalecane wymagania sprzętowe
system operacyjny: Windows 7/64 bit, Windows 8/64 bit, Windows 10/64 bit
przeglądarka internetowa: Microsoft Edge (dawniej IE), Chrome 54, FF 49, Opera 41, Safari 5
 

Cennik

Roczny abonament za Finanse VULCAN (ceny brutto)
XS S M L XL
szkoły do 150 uczniów, przedszkola szkoły 151-300 uczniów, inne placówki szkoły 301 - 600 uczniów szkoły 601 - 1200 uczniów szkoły powyżej 1200 uczniów
Finanse VULCAN 1 108 zł 1 544 zł 2 224 zł 2 517 zł 3 132 zł
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY