lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
iZnajdź na stronie >
iZnajdź na stronie >
 

Nadzór finansowy, płacowy i kadrowy VULCAN

Nadzór finansowy, płacowy i kadrowy

Rozwiązania dedykowane osobom zarządzającym istnieją w świecie biznesu już od wielu lat. Jednak do tej pory brakowało ich na rynku oświaty. Chcąc wspierać rozwój kompetencji menadżerskich, przygotowaliśmy kilka nowych produktów dedykowanych decydentom i osobom zarządzającym finansami w placówkach podległych JST.

Nadzór finansowy, płacowy i kadrowy VULCAN to program przygotowany specjalnie dla oświaty, uwzględniający jej specyfikę, a także różne modele prowadzenia kadr, płac i księgowości w samorządzie.

Aktualne informacje – realne oszczędności

Zastosowanie programu Nadzór finansowy, płacowy i kadrowy VULCAN to przede wszystkim:

 • Łatwe wyszukiwanie błędów, luk i nieścisłości w danych pochodzących z placówek. Teraz szybko zareagujesz na ewentualne nieprawidłowości!
 • Spójne we wszystkich placówkach w samorządzie dane, których porównanie między sobą nie stanowi problemu. Teraz łatwo wyszukasz oszczędności!
 • Wiarygodna wiedza zarządcza dzięki zawsze aktualnym danym. Teraz bez czekania na dane z „RB-tek” wiesz, jaki jest aktualny stan środków w każdej placówce i całym samorządzie!

Zalety Nadzoru finansowego VULCAN:

 • Możliwość weryfikowania realizacji planu finansowego w podległych jednostkach na co dzień
 • Wielowymiarowa i mogąca opierać się na informacjach z wielu lat analiza danych, która pomoże w wyszukiwaniu potencjalnych oszczędności
 • Możliwość wykonywania kontroli podległych jednostek zdalnie – przez Internet
 • Jednolita i spójna definicja sprawozdań w podległych jednostkach umożliwiająca otrzymanie wiarygodnych i porównywalnych sprawozdań RB

Zalety Nadzoru płacowego VULCAN:

 • Możliwość prowadzenia wspólnych zasad naliczania płac we wszystkich podległych jednostkach
 • Możliwość wglądu do danych podległych jednostek i ich weryfikacji

Zalety Nadzoru kadrowego VULCAN:

 • Możliwość przewidzenia zbliżających się nagród jubileuszowych
 • Możliwość przewidzenia zbliżających się nagród za wysługę lat

Nie daj się zaskoczyć, miej wszystko pod kontrolą!

Na pewno znasz takie dni, gdy wszystko idzie nie tak, jak powinno. Dziecko nie chce iść do przedszkola, więc spóźniasz się do pracy. Szkolenie, które miało trwać tylko godzinę, znacząco się przedłuża. No i wciąż nie ma wszystkich danych z placówek, więc wisi nad Tobą widmo nieprzygotowania do rady miasta.

Na szczęście jest na to rada! Korzystając z Nadzoru VULCAN, masz wgląd do aktualnych danych zawsze, gdy tego potrzebujesz i z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Wystarczy jedno kliknięcie, by przygotować potrzebne zestawienia i raporty. Szybko i bez stresu! Przyziemne problemy przestaną mieć znaczenie, kiedy masz system w chmurze.

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.