lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Aktualizacja programu Artykuł30

Szanowni Państwo,
zgodnie z zapowiedzią 7.12.2020 r. nastąpiła aktualizacja aplikacji Jednorazowy dodatek uzupełniający (Artykuł30), z której Państwo korzystają. Od tego dnia uległ też zmianie sposób przekazywania danych płacowych - szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie zdalne, podczas którego pokażemy, jak przeprowadzić konfigurację jednostek na Platformie VULCAN w celu uaktywnienia aplikacji Nadzór płacowy VULCAN i Artykuł30.

Termin szkolenia: 11.01.2021, godz. 10.00 – 11.30.

Zapisz się
Zapisz się
Wymiana danych między programami płacowymi a nową wersją Artykułu 30

Informacje dla użytkowników Płac Optivum

  • W celu przeprowadzenia wymiany plikowej, należy skorzystać z opcji "Generuj plik do aplikacji Nadzór płacowy", znajdującej się w menu "Operacje/ Wymiana/ Jednorazowy dodatek uzupełniający/ Eksport struktury zatrudnienia".

Szczegółowe informacje o tym, jak przebiega wymiana danych między programami Płace Optivum a nową wersją Artykułu 30 w aplikacji Nadzór Płacowy VULCAN, znajdą Państwo w poradzie.
Przeczytaj poradę >

Informacje dla użytkowników Płac VULCAN

  • Użytkownicy, którzy korzystają z programów Płace VULCAN i Artykuł30 w tej samej lokalizacji (ten sam adres Platformy VULCAN) korzystają z opcji "Wyślij bezpośrednio do Artykułu30", która znajduje się w menu "Wymiana/ Artykuł30/ Eksport struktury zatrudnienia i wynagrodzeń".
  • Użytkownicy, którzy korzystają z programów Płace VULCAN i Artykuł30 w różnych lokalizacjach (oddzielne logowanie do Platformy VULCAN) korzystają z opcji "Utwórz plik do Artykułu30", znajdującej się w menu "Wymiana/ Artykuł30/ Eksport struktury zatrudnienia i wynagrodzeń".

Szczegółowe informacje o tym, jak przebiega wymiana danych między programami Płace VULCAN a nową wersją Artykułu 30, znajdą Państwo w poradzie.
Przeczytaj poradę >

Dodatkowo zmieni się sposób wejścia do aplikacji. Po zalogowaniu się do Platformy VULCAN, należy skorzystać z ikony Nadzór płacowy VULCAN i Artykuł30.

Do uruchomienia aplikacji Artykuł30 pod kaflem Nadzór płacowy + Artykuł30 konieczne jest zatwierdzenie parametrów konfiguracyjnych na Platformie. Konfiguracja jednostek jest niezbędna w przypadku centralnej obsługi płacowo-kadrowo-księgowej. Należy wprowadzić jednostkę nadrzędną pełniącą rolę CUW (ZEASZ) oraz obsługiwane jednostki.
Przeczytaj poradę >

Dotychczasowa aplikacja zostaje Państwu udostępniona w celach archiwalnych, a jednorazowy dodatek uzupełniający za rok 2020 zostanie naliczony w nowej wersji aplikacji.

Zachęcamy Państwa również do do udziału w szkoleniu zdalnym "Artykuł 30 po zmianach. Warsztaty dla pracowników naliczających wynagrodzenia".

Zapisz się na szkolenie
Zapisz się na szkolenie
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta VULCAN:
tel.: 71 757 29 29
e-mail: cok@vulcan.edu.pl
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY