lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Ważna informacja dla dyrektorów zespołów obsługi jednostek oświatowych

Szanowni Państwo!

W związku z wejściem w życie 1 stycznia 2016 r. Ustawy z dnia 25 czerwca 2015 r. o zmianie ustawy o samorządzie gminnym i innych ustaw, zmieniającej między innymi zakres funkcjonowania jednostek prowadzących obsługę finansowo-płacową szkół i placówek oświatowych, uprzejmie informujemy, że wykorzystywane przez Państwa oprogramowanie będzie nadal realizowało zadania w dotychczasowym zakresie funkcjonalnym.

Jeżeli po przekształceniu planują Państwo rozszerzenie funkcjonowania Jednostki Obsługującej o inne zadania lub inne jednostki (jednostki budżetowe, zakłady budżetowe, SPZOZ-y oraz Instytucje Kultury), bardzo prosimy o przekazanie nam takiej informacji, abyśmy mogli dostosować nasze oprogramowanie do Państwa nowych oczekiwań i potrzeb.

Ponieważ zmiana w przepisach może stać się dla Państwa szansą na nowe, optymalne wykorzystanie Jednostki Obsługującej, firma VULCAN jest już dzisiaj gotowa, by wesprzeć Państwa w procesie podejmowania decyzji o zmianie ZEAS. Jesteśmy przygotowani do wykonania dla Państwa niezbędnych analiz oraz udzielenia wsparcia w celu zbudowania nowego modelu zarządczego w Państwa samorządzie.

Informacje dotyczące planowanych zmian, pytania i wątpliwości prosimy zgłaszać naszym konsultantom, dzwoniąc pod numer telefonu 71 757 29 29 lub zamawiając kontakt z naszym konsultantem mailem o treści: „CUW - zamawiam kontakt” na adres: cok@vulcan.edu.pl.

Państwa kontakt z nami pozwoli nam na zaplanowanie z odpowiednim wyprzedzeniem rozwoju oprogramowania i dostarczenie Państwu rozwiązania dostosowanego do zaistniałych zmian. W przypadku dodatkowych pytań służymy pomocą.

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY