locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Cyfrowa Gmina z VULCAN

Otrzymaj 100% dofinansowania na zakup oprogramowania, szkoleń i sprzętu informatycznego

Zachęcamy do skorzystania wraz z firmą VULCAN z programu Cyfrowa Gmina i wyposażenia pracowników w wiedzę, sprzęt i oprogramowanie, które umożliwią im sprawne wykonywanie obowiązków oraz podniosą komfort życia mieszkańców.

Sprawdź kontakt

Chcesz uzyskać wsparcie w pozyskaniu dofinansowania oraz wdrożyć rozwiązanie VULCAN w swoim samorządzie? Skontaktuj się ze swoim opiekunem.

Sprawdź kontakt

Szczegóły projektu Cyfrowa Gmina

Cyfrowa Gmina to konkurs grantowy organizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Jednym z jego celów kluczowych jest cyfryzacja urzędów gmin i podległych jednostek, a także rozpowszechnianie wykorzystywania przez nie chmury obliczeniowej.

Poziom dofinansowania: 100% (bez wkładu własnego)

Czas trwania: 3 rundy konkursowe (w każdej rundzie może aplikować wskazana grupa gmin)

Trzecia runda: 11.01-10.02.2022 r.

Strona konkursu: https://www.gov.pl/web/cppc/cyfrowa-gmina

Możliwości dofinansowania

W ramach projektu Cyfrowa Gmina można otrzymać dofinansowanie na:

• cyfryzację biur, jednostek publicznych, jednostek podległych i nadzorowanych – zakup licencji do realizacji e-usług oraz zdalnej pracy i nauki (oprogramowanie dla samorządów i szkół),
  • edukację cyfrową urzędników – zakup szkoleń stacjonarnych lub online w zakresie nabytego oprogramowania,
  • zakup sprzętu IT dla szkół,
  • zapewnienie cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych.