locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Cyfrowy Powiat z VULCAN

Otrzymaj 100% dofinansowania na zakup oprogramowania, szkoleń i sprzętu informatycznego

Zachęcamy do skorzystania wraz z firmą VULCAN z programu Cyfrowy Powiat i wyposażenia pracowników w wiedzę, sprzęt i oprogramowanie, które umożliwią im sprawne wykonywanie obowiązków.

Sprawdź kontakt

Chcesz uzyskać wsparcie w pozyskaniu dofinansowania oraz wdrożyć rozwiązanie VULCAN w swoim samorządzie? Skontaktuj się ze swoim opiekunem.

Sprawdź kontakt

Szczegóły projektu Cyfrowy Powiat

Cyfrowy Powiat to konkurs grantowy organizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Jednym z jego celów kluczowych jest cyfryzacja urzędów gmin i podległych jednostek, a także rozpowszechnianie wykorzystywania przez nie chmury obliczeniowej.

Poziom dofinansowania: 100% (bez wkładu własnego)

Nabór: 13 lipca 2022 - 11 września 2022

Czas trwania: 60 dni (nabór realizowany jest w trybie ciągłym, tzn. po złożeniu wniosku jest on weryfikowany w trakcie trwania naboru)

Strona konkursu: https://www.gov.pl/web/cppc/cyfrowy-powiat

Możliwości dofinansowania

W ramach projektu Cyfrowy Powiat można otrzymać dofinansowanie na:

• cyfryzację biur, jednostek publicznych, jednostek podległych o nadzorowanych zakup licencji do realizacji e-usług oraz zdalnej pracy i nauki w formie oprogramowania
  • edukację cyfrową urzędników – zakup szkoleń stacjonarnych lub online w zakresie nabytego oprogramowania,
  • zakup sprzętu IT dla szkół,
  • zapewnienie cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych.