dotacje-podr-ukr-slajder1.jpg

Dotacje podręcznikowe
– uczniowie z Ukrainy

Zautomatyzuj pozyskiwanie dotacji na zakup podręczników oraz materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych dla uczniów będących obywatelami Ukrainy.

dotacje-podr-slajder-2.jpg

Wspieramy pracę JST i szkół

Dotacje podręcznikowe przeznaczone są dla pracowników jednostek samorządów terytorialnych oraz pracowników jednostek oświatowych.

zintegrowany-system-slajder.jpg

Wiele funkcji i nowoczesnych możliwości

Dotacje podręcznikowe - uczniowie z Ukrainy są częścią chmurowego Zintegrowanego systemu VULCAN. Poznaj jego możliwości i przekonaj się jak ułatwia on codzienną pracę całej jednostki!

Dotacje podręcznikowe – uczniowie z Ukrainy

dotacje-podr-ukr-1.jpg

Wspieramy samorządy – pozyskaj i sprawnie rozlicz dotację na podręczniki

Dotacje podręcznikowe – uczniowie z Ukrainy to narzędzie ułatwiające pracownikom jednostek samorządu terytorialnego zebranie od szkół wniosków o dotacje na zakup podręczników i materiałów ćwiczeniowych, a także pozyskanie niezbędnych do tego informacji oraz sporządzenie zbiorczego wniosku o dotacje do wojewody/kuratorium.

Aplikacja służy również do wprowadzania ewentualnych korekt i rozliczania dotacji. Jest przeznaczona dla pracowników jednostek samorządów terytorialnych (JST) oraz pracowników jednostek oświatowych (JO).

dotacje-podr-ukr-2.jpg
dotacje-podr-ukr-3.jpg

Jak ułatwiamy pracę?

Samorząd na podstawie zebranych informacji ze szkół wnioskuje o dotację do wojewody/kuratorium. Liczba bezpłatnych podręczników stale rośnie, a z nią zakres szacunków i przygotowywanej dokumentacji. Samorząd ma za zadanie wesprzeć szkoły w zapewnieniu dostępu do podręczników wszystkim uczniom z Ukrainy na czas.

Jeśli chcesz mieć pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie, a termin dostarczenia materiałów nie jest zagrożony, skorzystaj z aplikacji VULCAN.

Na czym polega działanie aplikacji VULCAN?

Aplikacja ułatwia i przyspiesza proces gromadzenia informacji ze szkół, scala zebrane dane i pomaga Ci w przekazaniu ich do wojewody/kuratorium w postaci kompletnego wniosku i rozliczenia.

dotacje-podr-ukr-4.jpg

dotacje-podr-ukr-proces.png [54.93 KB]

Co zyskujesz?

• Pewność, że środki na zakup zostaną przekazane do szkół na czas, dzięki skróceniu procesu otrzymywania dotacji.
  • Bezpieczeństwo – dane wprowadza się raz, a wykorzystuje wielokrotnie, dzięki czemu ryzyko popełnienia błędu podczas kompletowania danych do sporządzenia wniosku zbiorczego zostaje zminimalizowane.
  • Przyspieszenie procesu zbierania i analizy danych napływających z podległych jednostek.
  • Bieżącą kontrolę postępów we wprowadzaniu informacji i składaniu wniosków przez szkoły.
  • Łatwą analizę zebranych danych i ich wydruk w postaci ostatecznego wniosku.
  • Zgodność z przepisami dzięki automatycznym aktualizacjom.

place-wsparcie.jpg [38.03 KB]

Oferujemy pomoc przy wdrożeniu systemu oraz szeroką ofertę wsparcia użytkownika systemu. To Ty decydujesz która z metod będzie dla Ciebie najlepsza:

szkolenia-wdrozeniowe.png

Szkolenia wdrożeniowe
+ materiały szkoleniowe

szkolenia-podreczniki.png

Podręcznik dla użytkownika dostępny w aplikacji

szkolenia-doskonalace.png

Szkolenia doskonalące wspierające bieżącą pracę

Pozostałe formy wsparcia

Wymagania techniczne

Wymagania sprzętowe

Minimalne

• procesor: Intel Core i3
  • pamięć operacyjna RAM: 2 GB
  • rozdzielczość monitora: HD
  • łącze internetowe: 2.0 Mb/s

Zalecane

• procesor: Intel Core i5
  • pamięć operacyjna RAM:4GB
  • rozdzielczość monitora: Full HD
  • łącze internetowe: 2.0 Mb/s

Wymagania programowe

Minimalne

• system operacyjny: Windows 10/64 bit
  • przeglądarka: najnowsza wersja: Google Chrome, FireFox, Edge, Opera

Zalecane

• system operacyjny: Windows 10/64 bit
  • przeglądarka: Google Chrome, najnowsza wersja

Masz pytania? Chcesz zamówić program?

Aby dowiedzieć się więcej o programie lub złożyć zamówienie prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta VULCAN lub o wypełnienie formularza.