lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

E-dziennik. O co najczęściej pytają rodzice

Otrzymujemy od rodziców i uczniów wiele zapytań dotyczących tego, jak pierwszy raz zalogować się do dziennika elektronicznego lub odzyskać zapomniane hasło.

Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy odpowiednie instrukcje i filmy. Jednak nie każdy z rodziców szuka tu pomocy. Wielu zwraca się z pytaniami do szkoły.

Pierwsze logowanie i odzyskiwanie hasła

By odciążyć szkoły w odpowiadaniu na te pytania, przygotowaliśmy zestaw banerów i linków, które wystarczy umieścić na stronie internetowej szkoły. Po kliknięciu na nie rodzice zostaną przekierowani do odpowiednich instrukcji.

Jeśli potrzebują Państwo banera w innych rozmiarach, tak by wpasował się w odpowiednie miejsce na stronie szkoły, prosimy o informację na adres marketing@vulcan.edu.pl.

W mailu prosimy o podanie nazwy banera oraz wymiarów, w jakich mamy go dla Państwa przygotować. Dostosowanie rozmiarów banerów do Państwa potrzeb jest całkowicie bezpłatne.

Baner Pierwsze logowanie

Wymiary: 195 x 178 pikseli

Link prowadzący do filmu przestawiającego, jak po raz pierwszy zalogować się do e-dziennika, to: https://www.vulcan.edu.pl/programy/e-dziennik-uczniowie-optivum-net-87#logowanie

Pobierz ten baner
Pobierz ten baner

Baner Odzyskanie hasła

Wymiary: 195 x 178 pikseli

Link prowadzący do filmu przestawiającego, jak odzyskać zapomniane hasło, to: https://www.vulcan.edu.pl/programy/e-dziennik-uczniowie-optivum-net-87#haslo

Pobierz ten baner
Pobierz ten baner

Baner Zaloguj się

Wymiary: 195 x 178 pikseli

Pod ten baner podepnij link prowadzący do strony logowania do e-dziennika w Twojej szkole.

Pobierz ten baner
Pobierz ten baner
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY