E-dziennik UONET+ w Lublinie

UONET+ dla rodziców i uczniów

Dziennik elektroniczny UONET+ to:

• Bieżące informacje o ocenach, frekwencji, uwagach
  • Przypomnienie o zadaniach domowych czy sprawdzianach
  • Ułatwiona komunikacja rodziców ze szkołą
  • Bezpłatna aplikacja mobilna

I wiele innych!

Masz pytania dotyczące e-dziennika UONET+?

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące UONET+ w projekcie Lublin.

Rodzic

Nie mogę się zalogować do dziennika, co robić?

Abyś mógł logować się do e-dziennika UONET+, muszą się w nim znaleźć Twoje dane, m.in.: imię, nazwisko oraz adres e-mail (inny niż adres Twojego dziecka). Dane rodziców wprowadza do UONET+ sekretarz szkoły. Sprawdź u sekretarza szkoły, czy masz dostęp do dziennika.

Pierwszy raz logujesz się do e-dziennika UONET+? Skorzystaj z porady wideo.

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+ >

Zapomniałem hasło, jak je odzyskać?

Na stronie logowania do UONET+ znajduje się link „Przywróć dostęp”. Kliknij go, by utworzyć nowe hasło. Co zrobić potem? Odpowiedzi znajdziesz w poradzie wideo.

Jak odzyskać hasło >

Pamiętaj! Twój login to adres e-mail, który podałeś w szkole.

Mam dwoje dzieci w jednej szkole, dlaczego widzę dane tylko jednego dziecka?

Na stronie, która otworzy się zaraz po tym, jak zalogujesz się do UONET, po lewej stronie znajdziesz przycisk „Uczeń >”. Kliknij go, a następnie wybierz z listy profil, który chcesz obejrzeć.

Aby rodzic/opiekun widział dane każdego dziecka, jego adres e-mail musi być wpisany w kartotece każdego dziecka. Adres ten nie może być taki sam jak adres dziecka. Dane rodzica do kartoteki ucznia wprowadza sekretarz szkoły lub wychowawca klasy. Sprawdź u sekretarza szkoły lub wychowawcy, czy Twój adres e-mail jest wpisany w kartotece każdego dziecka.

Uczeń

Nie mogę się zalogować do dziennika, co robić?

Najpierw sprawdź, czy adres strony internetowej, na której się logujesz, jest prawidłowy. Adres logowania przekazuje użytkownikom szkoła i jest to jedyne źródło pozyskania prawidłowego adresu tej witryny. Abyś mógł logować się do e-dziennika UONET+, do systemu muszą być wpisane Twoje dane, a w szczególności imię, nazwisko, PESEL oraz adres e-mail. Dane ucznia wprowadza do systemu sekretarz szkoły lub wychowawca klasy. Sprawdź u sekretarza szkoły lub wychowawcy, czy masz dostęp do dziennika. To Twoje pierwsze logowanie do dziennika UONET+? Skorzystaj z porady wideo:

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+ >

Zapomniałem hasło, jak je odzyskać?

Jak odzyskać hasło >

Pamiętaj! Twój login to adres e-mail, który podałeś w szkole.

Skąd pobrać aplikację mobilną?

Dzienniczek+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+.

Możesz ją pobrać w sklepie:

Google Play >
App Store >