E-dziennik UONET+ w Twojej szkole

Dobra komunikacja pomiędzy szkołą i rodzicami jest podstawą udanej współpracy mającej na celu dobro ucznia.

Zachęcamy nauczycieli do informowania rodziców o możliwości korzystania z e-dziennika UONET+. Aby ułatwić szkołom przeprowadzenie szerokiej akcji informacyjnej przygotowaliśmy:

Instrukcję, jak uzyskać dostęp i jak pierwszy raz zalogować się do e-dziennika, którą w kilka sekund wychowawca może wydrukować i rozdać rodzicom podczas zebrania

W punkcie pierwszym wystarczy wpisać adres dziennika elektronicznego UONET+, a następnie nacisnąć przycisk "Wygeneruj PDF". Przygotowany plik po wydrukowaniu można rozdać rodzicom.

Zestaw banerów na stronę internetową szkoły
Jeśli potrzebują Państwo przygotowanie grafiki w innym formacie, prosimy o szczegółowe informacje na adres: marketing@vulcan.edu.pl – przygotujemy baner dopasowany do strony internetowej szkoły.

Kliknij, aby pobrać banery
Plakat w formacie A3, informujący o korzystaniu przez szkołę z dziennika elektronicznego UONET+

Plakat mogą Państwo wydrukować i powiesić w dobrze widocznym dla rodzica miejscu.

Kliknij, aby zobaczyć powiększenie