lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

eduOne - zarządzanie i edukacja

Skuteczny system do zarządzania placówką oświatową i procesem dydaktycznym

eduOne to nowatorski system ułatwiający kompleksowe zarządzanie jednostką edukacyjną oraz wspomagający procesy dydaktyczne.

Został stworzony z myślą o dyrektorach oraz nauczycielach szkół podstawowych, pozwalając im zaoszczędzić nawet kilka godzin tygodniowo na formalnościach i sprawach administracyjnych.

eduOne to także ułatwienie dla osób odpowiedzialnych za edukację w samorządach – wykorzystanie systemu we wszystkich szkołach na terenie JST pozwala na ujednolicenie dokumentacji i zasad pracy. Wdrożenie eduOne to również ułatwienie dla rodziców i uczniów, których podczas całego procesu edukacyjnego obejmuje jeden system działający na tych samych zasadach.

Wsparcie w zarządzaniu i nauczaniu

eduOne w pełni odpowiada na potrzeby związane z zarządzaniem wieloma aspektami funkcjonowania szkoły oraz procesem dydaktycznym, pozwalając:

  • zyskać dyrektorowi więcej czasu dzięki uproszczeniu i zautomatyzowaniu znaczącej części jego codziennych obowiązków,
  • znacznie szybciej identyfikować problemy i od razu je eliminować (możliwość skutecznego monitoringu sytuacji w szkole już od poziomu konkretnych uczniów i nauczycieli),
  • szybko reagować w krytycznych sytuacjach , dzięki łatwemu dostępowi do dokumentacji, porządkowi i przejrzystości przechowywanych materiałów,
  • zwiększyć zaufanie nauczycieli, dzięki dostarczeniu im narzędzia łatwiejszego w obsłudze oraz narzędzi, które ułatwią tworzenie kolekcji lekcji multimedialnych oraz własnych materiałów dydaktycznych,
  • zwiększyć zadowolenie rodziców – ze względu na uproszczenie komunikacji, przejrzystość systemu, możliwość szybszego reagowania w przypadku ewentualnych problemów dziecka.eduOne – system dostosowany do potrzeb każdej szkoły

System eduOne postał w wyniku połączenia wieloletnich doświadczeń firmy VULCAN (lidera oprogramowania dla oświaty) i wydawnictwa Nowa Era (lidera edukacyjnego na polskim rynku). Jest efektem wielu miesięcy badań i analiz, prowadzonych w szkołach we współpracy z dyrektorami.

Został stworzony po to, aby w jak największym stopniu wesprzeć dyrektora szkoły w wykonywaniu codziennych obowiązków oraz maksymalnie uprościć pracę nauczycielom.
 


Pomoc we wdrożeniu

Decydując się na system eduOne, kadra zarządzająca i nauczycielska może skorzystać z bezpłatnego i płatnego wsparcia szkoleniowego, które pozwala jeszcze lepiej poznać wszystkie funkcjonalności systemu i nauczyć się w pełni je wykorzystywać.

Sprawdź ofertę szkoleń
Sprawdź ofertę szkoleń

Skontaktuj się, aby otrzymać indywidualną ofertę dla Twojego samorządu

W celu uzyskania dodatkowych informacji o systemie eduOne, zachęcamy do kontaktu z nami:

Centrum Obsługi Klienta
m: cok@vulcan.edu.pl        t: 71 757 29 29

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY