Giełda Miejskich Technologii z VULCAN

gielda-miejskich-tech-zdjecie-1.jpg

Skorzystaj z możliwości finansowania zakupu oprogramowania dla JST

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, mieszkańcy oczekują od samorządów umożliwienia realizacji e-usług, również tych związanych z edukacją. Firma VULCAN, jako czołowy dostawca oprogramowania chmurowego, wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom umożliwiając kompleksową cyfryzację samorządu.

Zachęcamy do skorzystania wraz z firmą VULCAN z programu grantowego pod nazwą Giełda Miejskich Technologii i wyposażenia pracowników w oprogramowanie, które umożliwią im sprawne wykonywanie obowiązków oraz podniosą komfort życia mieszkańców.

gielda-miejskich-tech-logo.png [16.83 KB]

gielda-miejskich-technologii-2.jpg [103.13 KB]

Poziom dofinansowania: 100% (bez wkładu własnego)

Czas trwania: zaplanowanych jest pięć naborów

Konkurs trwa 17.10.2022 r. do wyczerpania środków; maksymalnie do 30.07.2023 r.

Okres realizacji projektu grantowego wynosi maksymalnie 12 miesięcy od dnia wejścia w życie Umowy o powierzenie Grantu, jednak nie później niż do 31.10.2023 r.

Strona konkursu: https://gieldamiejskichtechnologii.pl

gielda-miejskich-technologii-3.jpg

Harmonogram naborów

17-30.10.2022 Zakończony
28.11-11.12.2022 Zakończony
16-29.01.2023 Zakończony
13-26.03.2023 Planowany
15-28.05.2023 Planowany
gielda-miejskich-technologii-4.png
gielda-miejskich-tech-zdjecie-2.jpg

Na co można otrzymać dofinansowanie

Cyfryzacja biur, jednostek publicznych, jednostek podległych i nadzorowanych - zakup licencji do realizacji e-usług oraz zdalnej pracy i nauki (oprogramowanie dla samorządu i szkół).

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o skontaktowanie się z:

Marcinem Janiszewskim, managerem do spraw przetargów i wsparcia sprzedaży
t: 539 149 535
m: Marcin.Janiszewski@vulcan.edu.pl

lub swoim opiekunem regionalnym.

gielda-miejskich-tech-zdjecie-5.png