Informacje handlowe w systemie UONET+

Dyrektorze,
jeśli chcesz wyłączyć funkcjonalność wyświetlania infromacji handlowych użytkownikom systemu UONET+ w Twojej szkole, tutaj
możesz to zrobić.

Jeśli funcjonalność pozostanie włączona, to każdy użytkownik systemu UONET+ będzie mógł sam zdecydować, czy wyraża zgodę na
wyświetlanie informacji handlowych. Bez takiej zgody nie wyświetlimy mu żadnych dodatkowych treści.

Chcemy zaznaczyć, że wśród wyświetlanych treści znajdą się ciekawe informacje i nowości z rynku oświaty, propozycje
szkoleń czy warsztatów oraz treści atrakcyjne z punktu widzenia pracownika szkoły.

Jeśli mimo to chcesz wyłączyć funkcjonalność wyświetlania informacji handlowych w swojej szkole, wypełnij poniższy formularz.

Jeżeli jednak zmieniłeś zdanie i nie chcesz wyłączać tej funkcjonalności, wystarczy zamknąć to okno.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń lub napisz do nas!

Centrum Obsługi Klienta VULCAN: tel. 71 757 29 29, e-mail: cok@vulcan.edu.pl