Korzystaj z e-dziennika, masz go w Złotym abonamencie!

Więcej o e-dzienniku UONET+
Zamów UONET+

Niemal 1/3 polskich szkół już używa dziennika elektronicznego lub planuje w najbliższym czasie go wdrożyć!

Czy e-dziennik ułatwia im pracę? Poprawia komunikację? Oczywiście! Obejrzyj film i dowiedz się, co myślą o e-dzienniku UONET+ dyrektor, nauczyciele, uczniowie i rodzice.

Więcej o e-dzienniku UONET+
Zamów UONET+

Jeszcze się zastanawiasz, czy Twoja szkoła potrzebuje dziennika elektronicznego?

Zatem najlepiej będzie, jeśli sam się o tym przekonasz. Jak? Bardzo prosto i bez dodatkowych kosztów!

Masz już Złoty abonament Optivum, a to oznacza, że masz również e-dziennik UONET+. Nie musisz więc ponosić dodatkowych kosztów, żeby go uruchomić. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a my przygotujemy system dla Twojej szkoły i powiadomimy Cię, jak się zalogować.

Oferta specjalna - Startowy Pakiet Szkoleń

Aby ułatwić Twojej szkole wdrożenie e-dziennika UONET+ przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę - Startowy Pakiet Szkoleń w promocyjnej cenie 3000 złotych.

W skład Startowego Pakietu Szkoleń wchodzą:

• szkolenie administratora i sekretarza,
  • szkolenie warsztatowe grupy 15 nauczycieli/wychowawców.

Udział w szkoleniach zapewni przyszłym użytkownikom systemu maksymalną dawkę praktycznej wiedzy, która przyspieszy wdrożenie.

ZAMÓW WDROŻENIE