locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Nowe Płace i Kadry VULCAN – wygodna i bezpieczna praca

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, to znaczy, że masz już dostęp do nowego programu Płace/Kadry VULCAN.

Jest on następcą aplikacji, którą obecnie posiadasz i pozwala na pracę z dowolnego komputera połączonego z internetem.

Korzystanie z nowych Płac/Kadr VULCAN nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami – możesz korzystać z aplikacji w ramach obecnego abonamentu wykupionego w VULCAN. Wystarczy, że przeniesiesz dane z obecnego programu do nowej wersji i będziesz mógł zacząć pracować w nowoczesnym narzędziu.

Dowiedz się więcej podczas bezpłatnego spotkania online.

Zapisz się na spotkanie

Nie słyszałeś jeszcze o nowym programie Płace VULCAN?
Zobacz, jakie są jego przewagi nad programem, którego używasz obecnie >

Nie słyszałeś jeszcze o nowym programie Kadry VULCAN?
Zobacz, jakie są jego przewagi nad programem, którego używasz obecnie >

Nie wiesz, jak w łatwy sposób przenieść dane do nowego programu i od razu rozpocząć pracę?
Przeczytaj poradę >

Nie pamiętasz swojego hasła lub nie masz uprawnień do aplikacji?
Odzyskaj swoje hasło >
Sprawdź, jak się nadaje uprawnienia do korzystania z programu >

Nie masz dostępu do nowego programu?

Po nadaniu dostępu do programu Płace VULCAN przesłaliśmy do Twojej jednostki wiadomość e-mail. Jeśli nie masz tej wiadomości, wypełnij poniższy formularz, a ponownie przyślemy dane dostępowe.
Pobierz formularz >

Masz więcej pytań na temat nowej wersji aplikacji?

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń do nas: tel. 71 757 29 29, e-mail: cok@vulcan.edu.pl
Możesz też wypełnić poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą:
Wypełnij formularz>

Wdrożenie bez stresu. Jak możemy pomóc?

Oferujemy wiele sposobów rozpoczęcia pracy z nową aplikacją. To Ty decydujesz, która z metod będzie dla Ciebie najlepsza.

Samodzielne rozpoczęcie pracy

Ten model wdrożenia pozwala na samodzielną naukę nowego programu
z wykorzystaniem przygotowanych przez VULCAN filmów instruktażowych, podręczników i porad
– bezpłatnie i w dogodnym dla użytkownika czasie.

Wszystkie materiały niezbędne do samodzielnej nauki zamieszczamy na stronie www.vulcan.edu.pl/starter.

Pomoc realizowana zdalnie

Zdalna pomoc w obsłudze programu, to wsparcie telefoniczne i mailowe naszych konsultantów, którzy pomogą rozpocząć pracę w nowej aplikacji. Dla posiadaczy pakietów Wsparcie Komfort i Prestiż pomoc zdalna jest bezpłatna.

Aby zamówić wdrożenie zdalne, wystarczy skontaktować się z naszym Centrum Obsługi Klienta.

Szkolenie w grupie

Szkolenia organizowane są zdalnie. Nasi trenerzy przekazują podczas spotkań wiedzę ułatwiającą rozpoczęcie pracy z nową aplikacją.

Na szkolenia można się zapisać na naszej stronie internetowej.

Dedykowane wsparcie trenera

Ten model wdrożenia gwarantuje indywidualne wsparcie naszego specjalisty. Dzięki takiej pomocy kompleksowo
i wygodnie rozpoczną Państwo pracę w nowym systemie oraz poznają pełnię jego możliwości.