Przedszkole Optivum - cennik

Dwa warianty

Przedszkole Optivum funkcjonuje w dwóch wariantach:

• I wariant przeznaczony jest dla przedszkoli prowadzących samodzielnie dokumentację księgowo-płacową. W skład I wariantu wchodzą programy: Arkusz Optivum lub dostęp do modułu Arkusz systemu Sigma JST, Magazyn VULCAN, Stołówka VULCAN, Kadry VULCAN, Płace VULCAN, Finanse VULCAN, Środki trwałe VULCAN (moduł Finansów VULCAN), Inwentarz VULCAN.
  • II wariant przeznaczony jest dla przedszkoli, które nie prowadzą samodzielnie dokumentacji księgowo-płacowej. W skład II wariantu wchodzą programy: Arkusz Optivum lub dostęp do modułu Arkusz systemu Sigma JST, Magazyn VULCAN, Stołówka VULCAN, Kadry VULCAN, Inwentarz VULCAN.

Cena Przedszkola Optivum:

• nie zależy od wielkości przedszkola;
  • obejmuje licencje upoważniające do posługiwania się programami zarówno na wszystkich komputerach w szkole, jak i w domach pracowników.

Roczny abonament za pakiety Optivum:

Wariant pakietu Optivum Cena brutto
Przedszkole Optivum I
(Arkusz Optivum lub dostęp do modułu Arkusz systemu Sigma JST, Magazyn VULCAN, Stołówka VULCAN, Kadry VULCAN, Płace VULCAN, Finanse VULCAN, Inwentarz VULCAN, Środki trwałe VULCAN - moduł Finansów VULCAN)
3 100 zł
Przedszkole Optivum II
(Arkusz Optivum lub dostęp do modułu Arkusz systemu Sigma JST, Magazyn VULCAN, Stołówka VULCAN, Kadry VULCAN, Inwentarz VULCAN)
1 970 zł

Podane ceny nie dotyczą zespołów obsługi administracyjnej szkół, organów prowadzących szkoły oraz szkół.