lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

O firmie

W firmie VULCAN rozumiemy, jak ważne jest we wspieraniu zarządzania oświatą uwzględnienie rozwiązań, specyfiki gminy, powiatu, województwa. Dlatego oprócz standardowej oferty, staramy się zaproponować naszym Klientom rozwiązania szyte na miarę, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Stale się zmieniamy i rozwijamy. Rozszerzamy zakres naszych usług, by w jak największym stopniu być dla Państwa wsparciem, ale także partnerem w zarządzaniu oświatą.

Proponowane analizy i usługi doradcze wspomagają menedżerów na każdym szczeblu zarządzania, a innowacyjne produkty ułatwiają codzienną pracę i podejmowanie decyzji. Nasze rozwiązania z sukcesem wdrażane są w szkołach i samorządach w całej Polsce i zyskują wielu zwolenników.

„Firma VULCAN wykazała profesjonalizm, zaangażowanie i profesjonalne podejście do zagadnień oświaty naszej gminy, co w połączeniu z wiedzą merytoryczną powoduje że możemy w pełni polecić firmę VULCAN sp. z.o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w świadczonych przez nią usługach.”
Burmistrz Miasta Zakopane – Janusz Majcher

To dzięki zaangażowaniu i pasji wielu ludzi, a także dzięki partnerskim relacjom i stałej współpracy z samorządami i placówkami oświatowymi jesteśmy w stanie tworzyć rozwiązania skuteczne, usprawniające funkcjonowanie, ograniczające koszty, ale przede wszystkim – godne zaufania. I to zobowiązuje – jesteśmy blisko Klientów, aby zawsze ich wspierać.
VULCAN…
Nowoczesnych rozwiązań
Dobrych pomysłów
Kompetencji
Energii

Dla Ciebie
 

Misja firmy

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY