Obsługa darmowych podręczników w MOL NET+

Jedyne takie wsparcie w Polsce

System MOL NET+ jako jedyny w Polsce ma dedykowaną obsługę darmowych podręczników dostarczanych do szkół przez ministerstwo i samorządy.

Dzięki MOL NET+ za pomocą kilku kliknięć myszką łatwo otrzymasz:

• Coroczne finansowe rozliczenie obiegu podręczników
  • Osobne rozliczenie z samorządem i ministerstwem edukacji
  • Raport o stanie i zmianach w ewidencji podręczników
  • Raport o cyrkulacji podręczników

Rejestrowanie darmowych podręczników w MOL NET+ nie utrudnia codziennej pracy podczas udostępniania pozostałych zasobów biblioteki.

Specjalny filtr znajdujący się nad listą bieżących wypożyczeń czytelnika pozwala skutecznie ukryć wypożyczenia podręczników, których obecność mogłaby zaciemnić stan wypożyczeń innej literatury.

Jak zacząć?

Szczegółowa instrukcja krok po kroku znajduje się w naszym filmie instruktażowym Jak katalogować darmowe podręczniki. Zapraszamy do oglądania!

Zamawiam MOL NET+

3x0 zł!

MOL NET+ na BACK TO SCHOOL. Oferta ważna tylko do 30.09! Skorzystaj już dziś, wpisując w polu "Uwagi" formularza zamówienia hasło "Back to school".

* W ramach posiadanego abonamentu na program MOL Optivum lub na Złoty abonament Optivum
** W pierwszym roku w ramach posiadanego programu MOL Optivum lub Złotego abonamentu Optivum. Po tym czasie cena programu zgodna z aktualnym cennikiem MOL NET+ lub Złotego abonamentu Optivum.

Zamawiam MOL NET+