lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Praca w VULCAN

Praca w VULCAN

Jesteśmy nowoczesną firmą IT, która dzięki zaangażowaniu i pasji wielu ludzi stała się liderem w branży rozwiązań dla oświaty. Innowacyjność, kreowanie nowych rozwiązań, efektywna współpraca w tworzeniu przyszłości oświaty - to nasze najważniejsze cele.

VULCAN to jednak nie tylko praca – wspólnie zdobywamy szczyty górskie, organizujemy spotkania, jemy pizzę, by później spalić kalorie podczas sportowych rywalizacji. VULCAN to także ludzie nie pozostający obojętni na potrzeby innych. Tradycją naszej firmy stało się organizowanie Szlachetnej Paczki. U nas znajdziesz nie tylko stabilne zatrudnienie, ale także nowe przyjaźnie.

Plusy pracy u nas

  • parking i prysznic dla rowerzystów,
  • dobry dojazd z różnych części miasta,
  • nielimitowana kawa/herbata,
  • nauka języka angielskiego,
  • dobra atmosfera,
  • benefity finansowe,
  • szkolenia,
  • wyzwania,
  • dofinasowanie do wypoczynku,
 

Najlepszym źródłem informacji o firmie są jej pracownicy, zobaczcie więc co mówią o VULCAN!

Pracownicy o VULCAN

Michał Kucharski (od pracownika Centrum Obsługi Klienta do Menadżera Produktu):

„Co daje praca w VULCANIE? Zabrzmi to banalnie, ale satysfakcję. Głównie dlatego, że możesz rozwijać swój potencjał twórczy – jeśli masz fajny pomysł na produkt czy kampanię, to nie chowasz go do szuflady, tylko idziesz do przełożonego i mu o tym mówisz. Gdy pomysł jest dobry, masz szansę go zrealizować. Jeśli będziesz dobrze pracował, to ta firma nie pozwoli Ci zginąć, lecz da szansę żebyś rozwinął się w dziedzinie, w której czujesz się najlepiej – jest bowiem otwarta na wewnętrzne awanse.

Poza tym są jeszcze ludzie. Ja lubię tu pracować z tysiąca powodów, ale ten zawsze był najważniejszy. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak dobrą, ciepłą atmosferą i poczuciem humoru w pracy – zwłaszcza wśród osób na wyższych stanowiskach :)”.

Mateusz Brząkała (od Praktykanta do Młodszego Programisty)

„Okres pracy w tej firmie to dla mnie intensywny rozwój. Mamy dużo projektów, więc cały czas mogę uczyć się czegoś nowego. Tutaj nigdy nie jest nudno! Robię fajne rzeczy bez nacisku – gdy potrzebuję pogrzebać przy danym temacie, to, jeśli trzeba, mogę na to poświęcić nawet kilka dni i nikt nie robi z tego problemu, a ja wiem, że moja praca jest porządnie wykonana”.

Łukasz Połeć (Programista)

„Robię to, co sprawia mi przyjemność, czyli programuję w c#, poznaję nowe technologie i chcę dalej rozwijać się w tym kierunku. Lubię mieć świadomość, że to, nad czym pracujemy, ułatwia pracę innym. Moja mama jest nauczycielką i pamiętam, ile czasu poświęcała kiedyś chociażby na wypisanie świadectw – teraz, dzięki aplikacjom, które dostarczamy, idzie to o wiele sprawniej.

Pewnie się powtórzę, ale ważna jest dla mnie również atmosfera – a tutaj jest ona zupełnie niepowtarzalna. Ludzie są niesamowici, dobrze się znają, są otwarci. Zawsze znajdzie się ktoś, kto Ci pomoże – nieważne, z jakim problemem przyjdziesz. Dzięki temu zawsze dążymy do wyznaczonych przez siebie celów.”

Robert Wolwark (od Programisty do Lidera Zespołu Programistów)

„W VULCANIE każdy dzień jest inny, cały czas coś się dzieje. Pracujemy zgodnie z wcześniej założonymi harmonogramami, ale każdy dzień przynosi nowe wyzwania, którym wspólnie stawiamy czoła. Mamy świadomość, że razem robimy coś potrzebnego. Z naszych aplikacji korzysta codziennie ponad milion osób, którym swoją pracą ułatwiamy wykonywanie codziennych obowiązków”.

Małgorzata Wujakowska (od Programisty do Starszego Programisty)

„Jestem w VULCANIE już od ponad 8 lat i nadal widzę obszary rozwoju dla siebie: realizujemy różnorodne projekty, przy których możemy zdobywać nowe umiejętności. Nieoceniona jest też pomoc koleżanek i kolegów – zawsze znajdzie się ktoś, kto chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w danym zakresie.

Jeśli chcesz się rozwijać, firma daje ku temu możliwości: pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii IT, tworzymy innowacyjne rozwiązania i cały czas podnosimy swoje kwalifikacje”.

VULCAN możliwości

Zdobądź doświadczenie

U nas możesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie, rozwijać wiedzę i umiejętności!
Studentom i absolwentom oferujemy możliwość odbycia stażu w różnych działach. Wielu z nich zostaje w naszej firmie na stałe. Przyszłych programistów, testerów, architektów systemów informatycznych, administratorów centrum przetwarzania danych zapraszamy również do udziału w programie płatnych praktyk w vAkademii.

Dowiedz się więcej o programie vAkademia >

Wykorzystaj doświadczenie

Posiadasz już kilkuletnie doświadczenie? Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie? Jeżeli szukasz stabilnego miejsca pracy i cenisz sobie przyjazną atmosferę w zespole, to praca w naszej firmie na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Stawiamy na rozwój i współpracę. Oferujemy przyjazne środowisko pracy i życzliwą atmosferę. Staramy się ułatwiać naszym pracownikom godzenie obowiązków zawodowych i rodzinnych.

Poszerzaj horyzonty

Praca w VULCANIE pozwala zdobyć ciekawe doświadczenie, rozwinąć kompetencje specjalistyczne i interpersonalne, a przy tym przynosi wiele satysfakcji.

Prowadzimy szkolenia w ramach Akademii DAN podczas których pracownicy różnych działów mogą wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Promujemy stały rozwój pracowników - wiele stanowisk obsadzanych jest dzięki rekrutacji wewnętrznej. Prowadzone są także Rozmowy Rozwojowe, podczas których wspólnie z pracownikami staramy się jak najlepiej zdefiniować ich potrzeby, aspiracje i mocne strony. Z nami możesz budować swoją wymarzoną ścieżkę kariery i stale się rozwijać!

 

Proces rekrutacji


Analiza przesłanych aplikacji
Uważnie przeglądamy przesyłane do nas dokumenty, weryfikując Kandydatów pod kątem zgodności posiadanego doświadczenia zawodowego i posiadanych kwalifikacji z profilem poszukiwanego Kandydata.Rozmowa telefoniczna
Zanim zaprosimy Kandydata na spotkanie w siedzibie naszej firmy kontaktujemy się z nim telefonicznie. W trakcie takiej rozmowy weryfikujemy wstępnie informacje dotyczące doświadczenia zawodowego Kandydata oraz jego motywację do podjęcia pracy w naszej firmie.Rozmowa kwalifikacyjna
Wybrani Kandydaci są zapraszani na rozmowę kwalifikacyjną. Spotkania te mogą się odbyć w kilku etapach z przedstawicielem działu HR i/lub potencjalnym przełożonym. W trakcie spotkania staramy dowiedzieć się jak najwięcej o Kandydacie, dotychczasowym przebiegu jego kariery, osiągnięciach i oczekiwaniach.Złożenie oferty zatrudnienia
Wybranemu Kandydatowi składamy ofertę zatrudnienia a pracownik działu HR koordynuje wszystkie czynności formalne związane z zatrudnieniem.

Aktualne rekrutacje

Przejdź na stronę z ofertami pracy
Przejdź na stronę z ofertami pracy
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.