lupka
lockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Przedszkole Optivum

Sprawne zarządzanie przedszkolem

Dwa warianty

Przedszkole Optivum funkcjonuje w dwóch wariantach:

  • I wariant przeznaczony jest dla przedszkoli prowadzących samodzielnie dokumentację księgowo-płacową. W skład I wariantu wchodzą programy: Arkusz Optivum (lub dostęp do modułu Arkusz systemu Sigma), Magazyn Optivum, Stołówka Optivum, Kadry Optivum, Płace Optivum, Finanse Optivum, Inwentarz Optivum.
  • II wariant przeznaczony jest dla przedszkoli, które nie prowadzą samodzielnie dokumentacji księgowo-płacowej. W skład II wariantu wchodzą programy: Arkusz Optivum (lub dostęp do modułu Arkusz systemu Sigma), Magazyn Optivum, Stołówka Optivum, Kadry Optivum, Inwentarz Optivum.

Cena

Cena Przedszkola Optivum:

  • nie zależy od wielkości przedszkola;
  • obejmuje licencje upoważniające do posługiwania się programami zarówno na wszystkich komputerach w szkole, jak i w domach pracowników.
Roczny abonament za pakiety Optivum (ceny brutto)
Przedszkole Optivum I
Arkusz Optivum (lub dostęp do modułu Arkusz systemu Sigma), Magazyn Optivum, Stołówka Optivum, Kadry Optivum, Płace Optivum, Finanse Optivum, Inwentarz Optivum
1 250 zł
Przedszkole Optivum II
Arkusz Optivum (lub dostęp do modułu Arkusz systemu Sigma), Kadry Optivum, Magazyn Optivum, Stołówka Optivum, Inwentarz Optivum
780 zł
Podane ceny nie dotyczą zespołów obsługi administracyjnej szkół, organów prowadzących szkoły oraz szkół.
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY