locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Rozszerzona księga zastępstw VULCAN na rok bezpłatnie dla Twojej szkoły

Nowe funkcje, więcej możliwości

Zachęcamy do uruchomienia i korzystania z Rozszerzonej księgi zastępstw VULCAN. Ten nowy moduł e-dziennika UONET+ umożliwia planowanie i rozliczanie zastępstw:

• o różnym czasie trwania,
  • dla wszystkich typów dzienników,
  • dla grup łączonych,
  • za nauczyciela wspomagającego.

To wiele nowych, niedostępnych dotychczas funkcji, które ułatwią i przyspieszą pracę!

Wartość Rozszerzonej księgi zastępstw VULCAN to około 670 zł dla średniej wielkości szkoły. Uczestnicy konferencji UONET+ otrzymują dostęp do modułu bezpłatnie na rok!

Jak uzyskać bezpłatny dostęp?

Aby przez rok bezpłatnie korzystać z modułu Rozszerzonej księgi zastępstw wystarczy:
Do 30 września br. wysłać e-mail na adres cok@vulcan.edu.pl, w treści podając:

• nazwę placówki,
  • adres placówki,
  • imię i nazwisko osoby zlecającej uruchomienie modułu,
  • numer licencji (opcjonalnie).

W ciągu kilu dni prześlemy certyfikat uprawniający do korzystania z modułu Rozszerzona księga zastępstw VULCAN. Licencja na bezpłatne korzystanie z modułu jest udzielana na okres od daty otrzymania certyfikatu do 31 sierpnia 2022 r. Po tym terminie będzie obowiązywać cena zgodna z aktualnym cennikiem.

Szczegółowe warunki uruchomienia modułu Rozszerzona księga zastępstw VULCAN

Jednostka oświatowa, która chce uruchomić bezpłatnie na rok moduł Rozszerzona księga zastępstw VULCAN musi spełniać poniższe warunki:

• Posiadać aktualną licencję na korzystanie z dziennika elektronicznego UONET+.
  • Mieć zawartą lub zawrzeć z firmą VULCAN umowę przetwarzania danych osobowych.
  • Do 30 września 2021 r. zgłosić chęć skorzystania z promocji (zgodnie z opisanymi powyżej zasadami).
  • Być uczestnikiem konferencji „360° dookoła dziennika elektronicznego”, która odbyła się w dniu 25.08.2021 r.