lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

Twoje środowisko pracy VULCAN

Sprawdź, jakie udogodnienia oferuje środowisko pracy aplikacji VULCAN

Klienci wielu chmurowych aplikacji firmy VULCAN zyskali dodatkowe udogodnienie w postaci rozprowadzającej strony, na której można znaleźć wiele cennych informacji z obszaru funkcjonowania oświaty – zmiany prawne, kalendarz oświatowy oraz ciekawe artykuły.

W jednym miejscu zebraliśmy też informacje techniczno-serwisowe dotyczące programów VULCAN.

Logowanie

UWAGA! Przed pierwszym logowaniem do systemu, prosimy o sprawdzenie w górnym pasku przeglądarki, czy strona posiada certyfikat i czy jej adres jest prawidłowy.

Strona informacyjna Platformy VULCAN

Po zalogowaniu się trafisz na stronę informacyjną, na której znajdziesz wiele przydatnych treści dotyczących programów, z których korzystasz, a także wiele tematów oświatowych. W prawej górnej części ekranu znajdziesz pasek z ikonami prowadzącymi do aplikacji. Aby przejść do żądanej aplikacji, wystarczy kliknąć w kolorową aktywną ikonę z nazwą Twojej aplikacji.

Informacje z aplikacji

Tutaj znajdziesz najważniejsze i najbardziej aktualne informacje dotyczące programów VULCAN, przygotowane przez nasze Centrum Obsługi Klienta. Od teraz w jednym miejscu dostępne są informacje o zmianach w programach czy nowe porady serwisowe.

VULCAN informuje

Sekcja „VULCAN informuje” to zbiór najciekawszych artykułów opublikowanych ostatnio na naszym blogu firmowym. Piszemy tam o różnych aspektach funkcjonowania oświaty – zachęcamy do lektury!

Kalendarz oświatowy

W przejrzystej formie informujemy między innymi o ważnych wydarzeniach oświatowych, świętach, przerwach świątecznych w szkołach czy zbliżających się terminach oddania sprawozdań budżetowych.

Prawo

Nasi eksperci prawni zamieszczają tu na bieżąco informacje o zmianach w przepisach i o aktach prawnych wchodzących w życie. Jeśli posiadasz abonament na serwis internetowy Prawo Optivum, wystarczy kliknąć link i przejść do serwisu Prawo Optivum, by zapoznać się z pełną treścią aktów prawnych.

Ergonomia pracy i nowoczesny wygląd

Platforma VULCAN to nie tylko nowoczesny wygląd,
ale przede wszystkim doskonała ergonomia pracy.

Wszystkie powyższe treści dostępne są także
na urządzeniach mobilnych,
takich jak tablety, czy smartfony.

 

Życzymy przyjemnej pracy!

do goryPRZEWIŃ DO GÓRY