lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

VULCAN dzieli się wiedzą


 

PITy, paski, umowy i urlopy – jak usprawnić i zautomatyzować komunikację z pracownikami?

17 marca 2023, 11:00-12:00

Zarządzanie komunikacją z pracownikami może stanowić niemałe wyzwanie i potrafi niekorzystnie wpłynąć na efektywność działu kadrowo-płacowego. Problem ten rośnie wraz z liczbą obsługiwanych pracowników. Na rynku dostępne są systemy, które umożliwiają pracownikom dostęp do ważnych dla nich informacji w formie online, w dowolnym momencie. Jest to zbawienne dla produktywności działu kadrowego oraz znacząco podnosi skuteczność wymiany informacji z pracownikami! 

Zapraszamy Państwa na spotkanie, podczas którego opowiemy o zaletach korzystania z aplikacji Pracownik VULCAN, umożliwiającej bieżące udostępnianie pracownikom obsługiwanych jednostek informacji kadrowo-płacowych, m.in. o umowach, paskach płacowych, PIT-11 czy stanie urlopów.

Prelegenci:


Roman Cisowski,
dyrektor Powiatowego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego w Strzelcach Krajeńskich. Od 1990 roku związany z pracą w szkole. Pracował jako nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie, pełnił funkcję zastępcy dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego oraz prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski.Agnieszka Urbaniak,
lider zespołu konsultantów ds. szkoleń i wdrożeń w VULCAN. Od 2012 roku realizuje się zawodowo w firmie VULCAN, przekazując swoją wiedzę podczas szkoleń i wdrożeń aplikacji z obszaru finansowo-płacowego oraz organizacyjnego.Piotr Syncerek,
product owner w VULCAN. Z firmą VULCAN związany od ponad 15 lat. Pracował w Pionie Sprzedaży, a także jako trener, przekazywał swoja wiedzę podczas szkoleń i wdrożeń. Zawsze blisko Klienta. Obecnie zarządza produktami z obszaru kadrowo-płacowego.

Zapisz się
Zapisz się
do goryPRZEWIŃ DO GÓRY

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.