Centrum Kompetencji VULCAN

ckv-jst-zdjecie-1.png

Nowe podejście do rozwijania kompetencji pracowników JST

Oferta Centrum Kompetencji VULCAN to unikatowa na rynku propozycja kompleksowego rozwijania kompetencji wszystkich pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz dyrektorów podległych jednostek.

ckv-logo.png [13.56 KB]

Warto wybrać Centrum Kompetencji VULCAN

Dostęp do szkoleń w aż 8 obszarach tematycznych
Pracownicy otrzymują dostęp do bogatej i nieustannie rozwijanej oferty szkoleniowej skierowanej tematycznie do jednostek samorządu terytorialnego (JST) prowadzących placówki oświatowe.
Szkolenia dla dyrektorów placówek prowadzonych przez JST
Pakiet zawiera szkolenia przeznaczone dla dyrektorów jednostek oświatowych prowadzonych przez JST, dzięki czemu samorząd może systemowo dbać o rozwój kompetencji kadry menedżerskiej w szkołach.
Tworzone indywidualnie dla danego JST ścieżki szkoleniowe dla dyrektorów jednostek
Na podstawie indywidualnej konsultacji z samorządem będą przygotowywane ścieżki rozwoju kompetencji dla dyrektorów szkół podległych pod dane JST, uwzględniające lokalne potrzeby rozwojowe. Dzięki temu samorząd w ramach posiadanego pakietu zapewnia sobie możliwość świadomego i optymalnego kształtowania polityki rozwoju kompetencji podległych mu dyrektorów.
Cykliczne spotkania online i stacjonarne
Realizowane w każdym miesiącu webinaria oraz szkolenia stacjonarne dotyczące bieżących problemów w pracy JST. Użytkownicy mają możliwość wymiany doświadczeń podczas szkoleń w formie stacjonarnej, jak i webinariów.
Indywidualnie przygotowana analiza dochodów i wydatków oświatowych na tle innych JST
Indywidualnie przygotowany raport „Samorząd na tle...” prezentuje aktualną sytuację finansową oraz organizacyjną JST oraz jej zmiany wybranym okresie. Przedstawia również zebrane dane na tle innych, podobnych samorządów.
Konferencje i kongresy dla samorządowców
W ramach pakietu zapraszamy do bezpłatnego udziału w kongresach i konferencjach organizowanych przez VULCAN.

A wszystko to w ramach jednej, ryczałtowej, z góry znanej, rocznej opłaty.

ckv-jst-cuw-obszary.png [69.94 KB]

Zakres pakietów

Pakiet rozwoju kompetencji oraz dodatkowego wsparcia dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz dyrektorów jednostek oświatowych.

Nielimitowany dostęp do nieustannie rozwijanej i aktualizowanej bazy szkoleń z 8 obszarów tematycznych

Rekomendowane na każdy rok ścieżki rozwoju kompetencji

Cykliczne webinaria dotyczące bieżących problemów i wymiany doświadczeń

Dostęp do nagrań z cyklicznych webinariów