Wybierz szkolenia dopasowane do kalendarza prac księgowości i płac

Przygotuj się do wykonywania kluczowych operacji

Dobrze znamy specyfikę oświaty, dlatego wiemy, jakiej pomocy – i kiedy – mogą potrzebować użytkownicy naszych programów Płace i Finanse VULCAN. Rb-tki, bilanse, PIT-y czy operacje sporadyczne mają swoje stałe miejsce w kalendarzu prac, a nasze szkolenia są do tego kalendarza doskonale dopasowane.

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz korzystać z programu, czy też jesteś jego doświadczonym użytkownikiem, zapewniamy stałą pomoc i wsparcie.
Zaplanowaliśmy szkolenia na cały rok – już teraz wybierz te, których będziesz potrzebować, by bez stresu realizować swoje obowiązki zawodowe.

Zarezerwuj szkolenie już dziś!

Skorzystaj z oferty specjalnej

TU CZKAMY JESZCZE NA INFORMACJE

Wybierz szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb

Kliknij na województwo, w którym szukasz szkolenia

Szukam szkolenia z Finansów VULCAN
finanse
Szukam szkolenia z Płac VULCAN
place

Szkolenie u Ciebie? To możliwe!

Jeśli w Twojej miejscowości zbierze się grupa minimum 12 osób, nasz trener przyjedzie do Was. Takie szkolenie możemy również dopasować do potrzeb i oczekiwań jego uczestników.