locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Zakończenie aktualizacji i wsparcia Magazynu, Stołówki i Inwentarza Optivum

Przekazujemy bardzo istotną informację dotyczącą zakończenia aktualizacji i wsparcia Twojego programu oraz jego wymiany na nową linię VULCAN.

Powyższą decyzję byliśmy zmuszeni podjąć z uwagi na fakt, że obecne na rynku od ponad 20 lat, Magazyn, Stołówka i Inwentarz Optivum stały się przestarzałe technologicznie. Już od trzech lat w naszej ofercie dostępne są nowe, chmurowe systemy tych programów. Umożliwiają one pracę zdalną i posiadają wiele praktycznych funkcji niedostępnych w Twoim obecnym programie.

Pierwsze webinarium dla Magazynu i Stołówki odbędzie się 25.10.2022 r.

Asystent VULCAN - Twój osobisty pomocnik

Przez cały proces wymiany programu będzie Ci towarzyszył Asystent VULCAN. Jest to program, za pomocą którego:

• będziemy się z Tobą komunikować,
  • wymienisz dotychczasowe umowy abonamentowe na nowe, jeśli do tej pory Twoja umowa nie była wymieniana,
  • będziesz informowany, jakie czynności i kiedy należy wykonać, żeby sprawnie wymienić programy,

Zachęcamy do regularnego uruchamiania aplikacji Optivum, poprzez którą będziemy się z Państwem komunikować.

Wymagania techniczne

W związku z tym, że nowe aplikacje z linii VULCAN są chmurowe i stworzone w nowszej technologii zalecane wymagania sprzętowe i sieciowe to:

Zalecane wymagania sprzętowe
procesor IntelCorei5
pamięć operacyjna RAM 4GB
rozdzielczość monitora Full HD
łącze internetowe: 2.0 Mb/s
Zalecane wymagania programowe
system operacyjny Windows 10/64 bit
przeglądarka Google Chrome (najnowsza wersja)

Informujemy Państwa o tym już teraz aby zweryfikowali Państwo czy użytkownicy aplikacji Magazyn, Stołówka i Inwentarz Optivum posiadają komputery z łączem internetowym spełniającymi powyższe wymagania.

Wdrożenie bez stresu. Jak możemy pomóc?

Oferujemy wiele sposobów rozpoczęcia pracy z nową aplikacją. To Ty decydujesz, która z metod będzie dla Ciebie najlepsza.

• szkolenia online, podczas których nasi trenerzy pomogą Państwu przygotować się do przejścia na nowy program - cena – 350 zł,
  • szkolenia online wraz ze zdalną migracją danych do nowych programów (wariant rekomendowany) – cena 550 zł,
  • zdalną migrację danych wykonaną na indywidualne zamówienie przez pracowników firmy VULCAN – cena 492 zł,
  • dedykowane wsparcie trenera – indywidualne wsparcie naszego specjalisty – wycena indywidualna,
  • samodzielne rozpoczęcie pracy z wykorzystaniem materiałów przygotowanych przez firmę VULCAN
Na szkolenia możesz się zapisać przez naszą stronę www.vulcan.edu.pl/szkolenia.

Pomocne materiały

Nie słyszałeś jeszcze o nowym programie Magazyn VULCAN i Stołówka VULCAN?
Zobacz, jakie są jego przewagi nad programem, którego używasz obecnie >

Nie słyszałeś jeszcze o nowym programie Inwentarz VULCAN?
Zobacz, jakie są jego przewagi nad programem, którego używasz obecnie >

Nie wiesz, jak w łatwy sposób przenieść dane do nowego programu i od razu rozpocząć pracę?
Przeczytaj poradę "Inwentarz VULCAN - Jak zaimportować dane do programu?" >
Przeczytaj poradę "Stołówka VULCAN - Jak zaimportować dane do programu?" >
Przeczytaj poradę "Magazyn VULCAN - Jak zaimportować dane do programu?" >

Nie pamiętasz swojego hasła lub nie masz uprawnień do aplikacji?
Odzyskaj swoje hasło >
Sprawdź, jak się nadaje uprawnienia do korzystania z programu >

Nie masz dostępu do nowego programu?

Sprawdź czy Twoja jednostka ma dostęp do Platformy VULCAN, poprzez którą uzyskasz dostęp do nowych programów. Jeżeli masz dostęp do Platformy, zgłoś się do administratora, który nada odpowiednie uprawnienia: Magazyn VULCAN – magazynier, Stołówka VULCAN – intendent, Inwentarz VULCAN – kierownik administracyjny.

Jeżeli nie masz dostępu do Platformy lub masz pytania na temat nowych wersji aplikacji napisz lub zadzwoń do nas: tel. 71 757 29 29, e-mail: cok@vulcan.edu.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Możesz też wypełnić poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą: Wypełnij formularz>