locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Zakończenie aktualizacji i wsparcia Płac/Kadr Optivum

Przekazujemy bardzo istotną informację dotyczącą zakończenia aktualizacji i wsparcia Twojego programu oraz jego wymiany na nową linię Płace/Kadry VULCAN.

Taką decyzję byliśmy zmuszeni podjąć z uwagi na fakt, że obecne na rynku od ponad 20 lat, Płace/Kadry Optivum stały się przestarzałe technologicznie. Jednak już od dwóch lat w naszej ofercie dostępny jest nowy, chmurowy system płacowo-kadrowy Płace i Kadry VULCAN. Umożliwia on pracę zdalną i posiada wiele praktycznych funkcji niedostępnych w Twoim obecnym programie.

Obecnie trwa proces migracji, podczas którego użytkownicy Płac/Kadr Optivum przechodzą na nowe oprogramowanie. Dla Ciebie przygotowaliśmy wsparcie w terminie od 21.09.2020 do 30.11.2020.

Zaczynamy już 6 października, kiedy to spotkamy się na bezpłatnym spotkaniu informacyjnym.

Zapisz się na bezpłatne spotkanie

Ważne terminy

Od 21.09.2020 do 30.11.2020 - Twój termin przejścia na nowy program

W tym czasie przeprowadzimy Cię przez cały proces, a po jego zakończeniu z powodzeniem rozpoczniesz samodzielną pracę w nowej aplikacji.

6 października 2020 r., godz. 10.00 - bezpłatne spotkanie informacyjne

Tego dnia poznasz wszystkie szczegóły dotyczące procesu wymiany programu.

Do 30 listopada 2020 r. - nowa umowa licencyjna zawierająca wypowiedzenie dotychczasowej umowy

Aby formalnie zakończyć umowę, w trakcie procesu wdrożenia otrzymasz od nas nową umowę licencyjną na program Płace/Kadry VULCAN, zawierającą również wypowiedzenie dotychczasowej umowy na program Płace/Kadry Optivum.

Pomocne materiały

Nie słyszałeś jeszcze o nowym programie Płace VULCAN?
Zobacz, jakie są jego przewagi nad programem, którego używasz obecnie >

Nie słyszałeś jeszcze o nowym programie Kadry VULCAN?
Zobacz, jakie są jego przewagi nad programem, którego używasz obecnie >

Nie wiesz, jak w łatwy sposób przenieść dane do nowego programu i od razu rozpocząć pracę?
Przeczytaj poradę >

Nie pamiętasz swojego hasła lub nie masz uprawnień do aplikacji?
Odzyskaj swoje hasło >
Sprawdź, jak się nadaje uprawnienia do korzystania z programu >

Nie masz dostępu do nowego programu?

Po nadaniu dostępu do programu Płace VULCAN przesłaliśmy do Twojej jednostki wiadomość e-mail. Jeśli nie masz tej wiadomości, wypełnij poniższy formularz, a ponownie przyślemy dane dostępowe.
Pobierz formularz >

Masz więcej pytań na temat nowej wersji aplikacji?

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń do nas: tel. 71 757 29 29, e-mail: cok@vulcan.edu.pl
Możesz też wypełnić poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą:
Wypełnij formularz>

Wdrożenie bez stresu. Jak możemy pomóc?

Oferujemy wiele sposobów rozpoczęcia pracy z nową aplikacją. To Ty decydujesz, która z metod będzie dla Ciebie najlepsza.

Dedykowane wsparcie trenera

Ten model wdrożenia gwarantuje indywidualne wsparcie naszego specjalisty. Dzięki takiej pomocy kompleksowo
i wygodnie rozpoczną Państwo pracę w nowym systemie oraz poznają pełnię jego możliwości.

Aby zamówić wdrożenie, wystarczy skontaktować się z naszym Centrum Obsługi Klienta.

Szkolenie w grupie

Szkolenia z wolnego naboru organizowane są w wielu miastach. Ten sposób nauki, pozwala na poznanie aplikacji wraz innymi początkującymi użytkownikami programu. Nasi trenerzy przekazują podczas spotkań wiedzę ułatwiającą rozpoczęcie pracy z nową aplikacją.

Na szkolenia mogą Państwo zapisać przez naszą stronę www.vulcan.edu.pl/szkolenia.

Pomoc realizowana zdalnie

Zdalna pomoc w obsłudze programu, to wsparcie telefoniczne i mailowe naszych konsultantów, którzy pomogą rozpocząć pracę w nowej aplikacji. Dla posiadaczy pakietów Wsparcie Komfort
i Prestiż
pomoc zdalna jest bezpłatna.

Aby zamówić pomoc zdalną, wystarczy skontaktować się z naszym Centrum Obsługi Klienta.

Samodzielne rozpoczęcie pracy

Ten model wdrożenia pozwala na samodzielną naukę nowego programu
z wykorzystaniem przygotowanych przez VULCAN filmów instruktażowych, podręczników i porad
– bezpłatnie i w dogodnym dla użytkownika czasie.

Wszystkie materiały niezbędne do samodzielnej nauki zamieszczamy na stronie www.vulcan.edu.pl/starter.