Arkusz (moduł Sigma). Wykorzystanie danych dostępnych w aplikacji w celu prostego przygotowania arkusza organizacyjnego na kolejny rok.

pracownicy Wydziału Oświaty,
pracownicy administracji,
dyrektorzy
Na szkoleniu dowiesz się, w jaki sposób szybko i relatywnie niewielkim nakładem pracy promować arkusz na kolejny rok szkolny tak, aby możliwie jak najwięcej danych zostało skopiowanych.

Do udziału w webinarium zapraszamy wszystkich użytkowników korzystających z modułu Arkusz programu Sigma w codziennej pracy.

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do przygotowania arkusza organizacyjnego z wykorzystaniem promocji.

Podczas szkolenia jego uczestnik m.in:
  • pozna sposoby i funkcje programu, które pozwolą promować arkusz na kolejny rok szkolny,
  • dowie się, jak wykorzystać mechanizmy aplikacji umożliwiające grupowe kopiowanie danych,
  • nauczy się generować wydruki arkusza wymagane przez instytucje zatwierdzające.
Szkolenie skierowane do dyrektorów i wicedyrektorów oraz osób odpowiedzialnych za przygotowanie arkuszy organizacyjnych.

1. Wykonanie promocji arkusza przy użyciu mechanizmów wbudowanych w aplikację.

2. Dodawanie nowych oddziałów oraz usuwanie niepotrzebnych danych.

3. Kopiowanie planów nauczania oddziałów.

4. Użycie kreatorów umożliwiających grupową korektę danych.

5. Kontrola poprawności arkusza oraz przygotowanie raportów.

Zapisy na szkolenie zamykamy 48h przed planowanym terminem spotkania. W przypadku niezebrania się grupy szkoleniowej poinformujemy Państwa o odwołaniu spotkania maksymalnie do 3 dni roboczych przed spotkaniem.

UWAGA!
Szkolenie skierowane do użytkowników korzystających z wersji chmurowej modułu Arkusz