Nowe moduły Sigmy oraz praca w module Arkusz. Jak wykorzystać zmianę do przygotowania lepszej organizacji?

specjaliści ds. kadr,
specjaliści ds. płac,
specjaliści ds. księgowości
Podczas webinarium pokażemy jak przygotować jednostki oświatowe do zmiany na nową wersję programu oraz jak korzystać z nowych modułów w JST. Uczestnicy dowiedzą się także jak wykorzystać zmianę technologiczną do wprowadzenia usprawnień w przygotowywanych arkuszach organizacyjnych.

Szkolenie kierowane jest do osób, które odpowiadają za kształtowanie polityki organizacyjnej i finansowej w zakresie kosztów generowanych przez jednostki oświatowe. Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość zapoznania się ze zmianami w systemie, wynikającymi ze zmian technologicznych oraz przepisów prawa. Szkolenie będzie szansą do uporządkowania posiadanych wiadomości, zrewidowania swoich oczekiwań co do faktycznych potrzeb i aktualnych możliwości systemu.

Szkolenie poprowadzi doświadczony trener firmy VULCAN, ilustrując omawiane zagadnienia praktycznymi przykładami.

1. Prawidłowa konfiguracja zakresu gromadzonych danych w arkuszu organizacyjnym:
  • wykorzystanie zmiany do przygotowania lepszej organizacji,
    optymalne konfiguracja kompletności i poprawności gromadzonych danych.

2. Nowy moduł raportowania:
  • mechanizmy ułatwiające wychwytywanie błędów i niespójności w arkuszu organizacyjnym,
    przygotowanie dedykowanych raportów.

3. Przygotowanie projektu planu finansowego w nowym module:
  • konfiguracja parametrów planu finansowego,
    przygotowanie i analiza projektu planu finansowego,
    przygotowanie wydruku projektu planu finansowego.

4. Zakres i forma komunikowania dyrektorom jednostek oświatowych zmian w nowej wersji programu

5. Praktyczne wskazówki.