Nowości w UONET+

8 lutego 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Ostatnia aktualizacja UONET+ (19.02.0000) wprowadza do e-dziennika kolejną nowość - dziennik zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

Eksport danych do BeSTi@

6 lutego 2019 Aktualności >

W związku ze zmianami, jakie wprowadzono do systemu BeSTi@ informujemy, że podczas importu sprawozdania Rb-28s za styczeń 2019 r. może pojawić się komunikat o niezdefiniowanym atrybucie szczegółowości.

Zmiana sposobu zarządzania kontami użytkowników serwis Prawo Optivum

30 stycznia 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Dowiedz się więcej >

Zobacz cały tekst

Zapraszamy na cykl konferencji "Wyzwania oświaty samorządowej - dziś i jutro"

25 stycznia 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

W imieniu własnym oraz Związku Miast Polskich - organizatora konferencji - zapraszamy na cykl spotkań

VULCAN laureatem XXVIII edycji DCG

24 stycznia 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Z radością informujemy, że Kapituła DCG wyróżniła firmę VULCAN Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym XXVIII edycji.

Zobacz cały tekst

Zmieniamy sposób realizacji niektórych usług w ramach Panelu obsługi klienta Twój VULCAN

23 stycznia 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Szanowni Państwo, od 1.02.2019 r. zmieni się sposób korzystania z niektórych usług realizowanych dotychczas w ramach Panelu obsługi klienta Twój VULCAN.

Informacja dla klientów Płac Optivum/ Płac VULCAN archiwalna

17 stycznia 2019 Aktualności > Dla samorządów > Dla szkół i dla przedszkoli >

W związku z wprowadzoną zmianą w systemie eDeklaracje algorytmów kryptograficznych na SHA2 konieczne jest uaktualnienie przez użytkowników oprogramowania do zarządzania kartami kryptograficznymi oraz składania i weryfikacji bezpiecznego...

Zobacz cały tekst

Elektroniczne wzory formularzy PIT są już dostępne w naszych programach archiwalna

3 stycznia 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Informujemy, że elektroniczne wzory formularzy PIT są już dostępne w programie Płace VULCAN.

Wycofanie ze sprzedaży programu Ocenianie opisowe Optivum archiwalna

18 grudnia 2018 Aktualności >

Przypominamy, że zgodnie z listem, który wysłaliśmy do posiadaczy Złotego abonamentu Optivum z dniem 1.09.2018 r. program Ocenianie opisowe Optivum został wycofany ze sprzedaży.

Zobacz cały tekst

Nagroda główna II edycji jubileuszowego konkursu została wręczona! archiwalna

4 grudnia 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

II edycja konkursu "Razem od 30 lat" była dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie wyjątkowa.