Konsultacje zdalne

31 marca 2020 Aktualności >

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo przygotowaliśmy nową usługę- konsultację zdalną. Zobacz więcej >

Zobacz cały tekst

Jakie zmiany czekają nas w JPK_VAT i deklaracji VAT-7?

30 marca 2020 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Szykują się zmiany. Dotychczasowy plik JPK_VAT, składany wraz z deklaracją VAT-7 każdego miesiąca, zostanie zastąpiony przez jedną strukturę - JPK_V7M.

Zobacz cały tekst

UONET+ w pytaniach i odpowiedziach

24 marca 2020 Dla szkół i dla przedszkoli >

Dla nowych (i nie tylko) użytkowników naszego e-dziennika przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania.

Dotacje podręcznikowe

20 marca 2020 Aktualności >

Zbliża się czas składania wniosków o dotacje na podręczniki. Aby wspomóc szkoły i samorządy w okresie kwarantanny VULCAN udostępni bezpłatnie każdemu zainteresowanemu samorządowi program Dotacje podręcznikowe.

Zobacz cały tekst

Zamykanie roku obrachunkowego oraz tworzenie sprawozdań finansowych

16 marca 2020 Aktualności >

Zbliża się ostateczny termin zamknięcia roku obrachunkowego. To gorący czas w księgowości, ale zapewniamy, że można go przejść bez stresu.

Zobacz cały tekst

Dziennik elektroniczny VULCAN i Microsoft Office 365 wspólnie wspierają edukację zdalną!

13 marca 2020 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

W obecnej sytuacji zawieszenia zajęć w szkołach, dziennik elektroniczny jest naturalnym i najlepszym środowiskiem do zdalnego nauczania!

Zobacz cały tekst

Czasowo wszystkie usługi świadczymy zdalnie

13 marca 2020 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Podjęliśmy decyzję o zmianie formy wszystkich świadczonych usług na formę zdalną - już od najbliższego poniedziałku 16-go marca.

Koronawirus: Działania VULCAN w sytuacji zagrożenia pandemią

10 marca 2020 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

W szczególnej sytuacji zagrożenia pandemią koronawirusa podjęliśmy działania ograniczające możliwości rozprzestrzeniania się choroby.

Zobacz cały tekst

Wprowadzamy elektroniczne materiały szkoleniowe archiwalna

20 lutego 2020 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Co roku na wydrukowanie materiałów szkoleniowych zużywamy ponad 3 tony papieru. Czas to zmienić!

Elektroniczne wzory formularzy PIT już w Płacach VULCAN archiwalna

16 stycznia 2020 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

W najnowszej wersji Płac VULCAN przygotowaliśmy zaktualizowane wzory formularzy PIT-11, PIT4R, PIT-8AR i PIT-R.