Komunikat dla dolnośląskich jednostek oświatowych

7 kwietnia 2017 Aktualności >

Pragniemy Państwa poinformować, że na spotkaniu z Dolnośląskim Kuratorem Oświaty i pracownikami kuratorium otrzymaliśmy informacje, że na terenie województwa dolnośląskiego, w celu dostarczenia informacji potrzebnych do wystawienia...

VULCAN na targach EDUTEC

29 marca 2017 Aktualności >

23 i 24 marca 2017 r. spotkaliśmy się z Państwem w Poznaniu na Targach Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC.

Zobacz cały tekst

JPK_VAT od 1 stycznia 2018 r.

8 grudnia 2017 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Podatnicy będą raportować dane podatkowe na nowej wersji pliku JPK_VAT od 1 stycznia 2018 r., ale korekty na nowej wersji będą składane dopiero od lutego 2018 r.

Zobacz cały tekst

Serwis prawny w nowej odsłonie!

30 listopada 2017 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Miło nam poinformować, że 11 grudnia internetowy serwis prawny Prawo Optivum zmienił swoje oblicze.

Problem z uruchamianiem modułów ClickOnce

27 listopada 2017 Aktualności >

Aktualnie nie jest możliwe uruchamianie modułów wykonanych w technologii ClickOnce w systemie Sigma za pomocą najnowszej wersji przeglądarki Mozilla Firefox.

VULCAN laureatem XXVII edycji Dolnośląskich Certyfikatów Gospodarczych

24 listopada 2017 Aktualności >

Nagroda przyznawana jest przez Kapitułę Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego pod przewodnictwem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Czerwony pasek dla VULCANA

21 listopada 2017 Aktualności >

Wraz z końcem roku szkolnego 2016/2017 poprosiliśmy użytkowników naszego e-dziennika o wystawienie świadectwa VULCANOWI i systemowi UONET+ w ramach podsumowania roku szkolnego 2016/2017.

VULCAN Autoryzowanym Partnerem Edukacyjnym firmy Microsoft archiwalna

8 listopada 2017 Aktualności > Dla samorządów > Dla szkół i dla przedszkoli >

Miło nam poinformować, że od 30 października 2017 roku VULCAN jest Autoryzowanym Odsprzedawcą Produktów Edukacyjnych AER firmy Microsoft.

Zobacz cały tekst

Czy wiesz, jakie jeszcze dokumenty trzeba przygotować w związku z reformą oświaty? archiwalna

15 września 2017 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Zapraszamy na szkolenie - Zmiany statutów, akty założycielskie oraz regulaminy i zarządzenia wewnętrzne w związku z reformą oświaty

Zobacz cały tekst

Split payment w VAT, czyli jakie zmiany czekają nas w rozliczeniach VAT? archiwalna

21 lipca 2017 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Ministerstwo Finansów przedstawiło projekt zmiany ustawy o VAT, który zakłada wprowadzenie mechanizmu podzielonej płatności, tzw. split payment.