locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >

Szybkie, łatwe i wygodne przekazanie PIT-11 pracownikom

10 stycznia 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

W styczniu w obszarze płac wiele się dzieje, m.in. ze względu na konieczność wystawiania formularzy PIT. Użytkownicy Płac VULCAN mają do dyspozycji wiele ułatwień.

Zmiana zasad rozliczania zaliczek

10 stycznia 2022 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

8 stycznia 2022 r. zmieniły się zasady rozliczania zaliczek na podatek dochodowy, pobieranych przez płatników w styczniu 2022 r.

Zmiany podatkowe przewidziane w Polskim Ładzie są już dostępne w Płacach VULCAN

21 grudnia 2021 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Ustawa o zmianach podatkowych przewidzianych w Polskim Ładzie wejdzie w życie 1 stycznia 2022 roku. Użytkownicy Płac VULCAN już pracują w programie dostosowanym do zmian prawnych.

Zobacz cały tekst

Naucz się dbać o siebie archiwalna

17 grudnia 2021 Dla szkół i dla przedszkoli >

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium, podczas którego prelegentka Iwona Bobrowska-Budny przekazuje wiedzę o tym, jak zadbać o siebie. Wskazuje również, jak dbać o poziom adekwatnej oceny ...

Harmonogram prac subwencyjnych archiwalna

16 listopada 2021 Dla samorządów >

Przepisy prawa nakładają na samorządy obowiązek potwierdzania prawdziwości danych w SIO. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem najważniejszych zadań i terminów ich realizacji.

Zobacz cały tekst

Empiriusz VULCANA z nagrodą za innowacyjność archiwalna

23 września 2021 Aktualności >

Miło nam poinformować, że firma VULCAN została uhonorowana aż dwoma nagrodami podczas gali Samsung Channel Meeting 2021.

Przyśpiesz opracowywanie podręczników i ćwiczeń z MOL NET+ archiwalna

14 września 2021 Aktualności >

Co roku biblioteki szkolne przyjmują na stan duże liczby podręczników i ćwiczeń, a bibliotekarze przez wiele dni pracują nad ich skatalogowaniem.

Ruszają szkolenia stacjonarne! archiwalna

10 września 2021 Aktualności >

Po dłuższej przerwie ruszają w VULCANIE szkolenia stacjonarne. Teraz każdy będzie mógł wybrać swoją ulubioną formę szkolenia.

Zobacz cały tekst

Szkoły oceniają e-dziennik VULCAN na piątkę archiwalna

11 sierpnia 2021 Aktualności >

Tegoroczne świadectwo wystawiło nam aż 873 dyrektorów! To blisko 200 więcej niż w roku ubiegłym. A ponad 80% z nich przyznało nam czerwony pasek!

Zmiany w zakresie JPK_V7M obowiązujące od lipca 2021 r. archiwalna

19 lipca 2021 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Przekazujemy istotne informacje dotyczące zmian w zakresie przygotowywania danych do pliku JPK_V7M w programach Finanse VULCAN i Centralny VAT VULCAN.