Zmiany na infolinii- szybciej połączysz się z właściwym konsultantem

18 września 2019 Aktualności >

23 września zmieniamy sposób obsługi połączeń na naszej infolinii. Będzie łatwiej i szybciej!

Dołącz do zadowolonych użytkowników Płac i Finansów VULCAN archiwalna

29 lipca 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

77% ankietowanych użytkowników ocenia programy Płace i Finanse VULCAN bardzo pozytywnie, wystawiając oceny dobre i bardzo dobre!

VULCAN kreatorem innowacji archiwalna

19 czerwca 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

14 czerwca 2019 r. w Łodzi odbyła się uroczysta gala XXXIII Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji, podczas której nasza firma otrzymała Certyfikat Kreator Innowacji.

Rozpoczynamy kolejne 3 lata zarządzania oświatą w Radomiu archiwalna

12 czerwca 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

5 czerwca odbyła się w Radomiu konferencja podsumowująca pięcioletni projekt Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą w Radomiu.

Zobacz cały tekst

Wybierz wygodne szkolenia online archiwalna

10 czerwca 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Brak czasu na udział w szkoleniu? Kłopoty z dojazdem? Za duże koszty delegacji? Jest na to rozwiązanie-szkolenia online! Wygodnie, bez kosztów dojazdu i straty czasu.

Zobacz cały tekst

Akcja Rekrutacja - Pobierz poradnik dla kandydatów do szkoły średniej archiwalna

24 maja 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Bierzesz udział w tegorocznej rekrutacji i wciąż masz więcej pytań niż odpowiedzi? Dobrze trafiłeś! Wszystko Ci wyjaśnimy!

Obchodzimy Dzień Rodziny w VULCANIE archiwalna

15 maja 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

15 maja to Międzynarodowy Dzień Rodziny. Z tej okazji, jak w ubiegłych latach, VULCAN przyłącza się do akcji "Dwie Godziny dla Rodziny".

Nowości w UONET+ archiwalna

8 lutego 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Ostatnia aktualizacja UONET+ (19.02.0000) wprowadza do e-dziennika kolejną nowość - dziennik zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

Eksport danych do BeSTi@ archiwalna

6 lutego 2019 Aktualności >

W związku ze zmianami, jakie wprowadzono do systemu BeSTi@ informujemy, że podczas importu sprawozdania Rb-28s za styczeń 2019 r. może pojawić się komunikat o niezdefiniowanym atrybucie szczegółowości.

Zobacz cały tekst

Zmiana sposobu zarządzania kontami użytkowników serwisu Prawo Optivum archiwalna

30 stycznia 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Dowiedz się więcej >