Nowości w UONET+

25 września 2018 Aktualności >

Wraz z najbliższą aktualizacją, która nastąpi 30 września 2018 r., w module Dziennik zmieni się wygląd menu.

Archiwizacja dzienników elektronicznych archiwalna

9 sierpnia 2018 Aktualności >

Przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN, w terminie 10 dni od dnia zakończenia roku szkolnego należy zarchiwizować dzienniki elektroniczne.

Zobacz cały tekst

Bądź szkolnym ekspertem od e-dziennika! archiwalna

9 sierpnia 2018 Aktualności >

Nasz dziennik elektroniczny cały czas się rozwija - dodajemy nowe funkcje, dostosowujemy go do zmian prawnych.

Zobacz cały tekst

Przestrzegamy przed nieautoryzowanymi aplikacjami mobilnymi do e-dziennika UONET+ archiwalna

25 lipca 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Od pewnego czasu w sklepie Google Play dostępne są aplikacje mobilne , które nie są w żaden sposób autoryzowane przez VULCAN, mimo że w nazwie mają "UONET+".

Zobacz cały tekst

Pierwsza nagroda w jubileuszowym konkursie już wręczona! archiwalna

13 lipca 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Główna nagroda I edycji jubileuszowego konkursu "Razem od 30 lat" powędrowała dziś w ręce zwycięzcy.

Elektroniczne zwolnienia lekarskie w Płacach i Kadrach VULCAN archiwalna

27 czerwca 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Z radością informujemy, że w naszym najnowszym systemie - Płacach i Kadrach VULCAN - od wersji 18.06.0000 dostępna jest funkcja importu elektronicznych zwolnień lekarskich (e-ZLA) z systemu ZUS.

Nowe Finanse, Płace i Kadry VULCAN archiwalna

5 marca 2018 Aktualności > Dla samorządów > Dla szkół i dla przedszkoli >

Finanse VULCAN, Płace VULCA i Kadry VULCAN to nasze najnowsze systemy adresowane do pracowników oświaty. Są to następcy linii Optivum doskonale znanej w tysiącach polskich szkół.

07 zgłoś się archiwalna

9 stycznia 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Z radością informujemy, że wprowadziliśmy zupełnie nową usługę "07 zgłoś się", czyli bezpośrednie połączenie telefoniczne z naszymi specjalistami wsparcia technicznego.

Zobacz cały tekst

Ważna informacja dla posiadaczy Złotego abonamentu Optivum i programu Świadectwa Optivum archiwalna

1 stycznia 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Informujemy, że od 1 stycznia 2018 r. zaprzestajemy aktualizacji, sprzedaży, dystrybucji i wsparcia programu Świadectwa Optivum.

Zobacz cały tekst

Zobacz, jakie prezenty przygotowaliśmy dla użytkowników UONET+ w najbliższej aktualizacji archiwalna

15 grudnia 2017 Dla szkół i dla przedszkoli >

Święta tuż-tuż, a gorączka związana z poszukiwaniem prezentów trwa w najlepsze. My już mamy prezent dla użytkowników naszego e-dziennika! Przygotowaliśmy specjalną aktualizację, która ułatwi korzystanie z UONET+ i znacząco zwiększy...