Ważny komunikat dla Użytkowników UONET+

11 grudnia 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Szanowni Państwo! Informujemy, że obecnie występują utrudnienia w funkcjonowaniu UONET+, które mogą powodować brak dostępu do e-dziennika. W chwili obecnej pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem pełnego dostępu do systemu. Za...

Wydłużamy czas pracy naszego Centrum Obsługi Klienta

6 grudnia 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Przełom roku to czas wzmożonej pracy. Jesteśmy dla Państwa, chcemy pomóc w wykonaniu obowiązków, dlatego wydłużamy czas pracy naszego Centrum Obsługi Klienta.

Zobacz cały tekst

Nagroda główna II edycji jubileuszowego konkursu została wręczona!

4 grudnia 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

II edycja konkursu "Razem od 30 lat" była dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie wyjątkowa.

Relacja z konferencji jubileuszowej VULCANA

22 listopada 2018 Aktualności >

7. listopada br. był dla nas wyjątkowym dniem. Mogliśmy wspólnie z naszymi Klientami świętować jubileusz VULCANA podczas konferencji "Razem od 30 lat".

Zobacz cały tekst

Jak wciągnąć ucznia w "grę", zwaną "ciekawą lekcją"?

22 listopada 2018 Aktualności >

W dzisiejszych czasach lekcje nie muszą, a nawet nie powinny, przebiegać jak jeszcze kilkanaście lat temu.

Zobacz cały tekst

Nowa witryna rodzica i ucznia w UONET+ archiwalna

29 października 2018 Dla szkół i dla przedszkoli >

Nie ustajemy w rozwijaniu UONET+ o nowe funkcjonalności! Tym razem mamy dla użytkowników naszego e-dziennika nową witrynę dla rodziców i uczniów.

Nowości w UONET+ archiwalna

25 września 2018 Aktualności >

Wraz z najbliższą aktualizacją, która nastąpi 30 września 2018 r., w module Dziennik zmieni się wygląd menu.

Archiwizacja dzienników elektronicznych archiwalna

9 sierpnia 2018 Aktualności >

Przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN, w terminie 10 dni od dnia zakończenia roku szkolnego należy zarchiwizować dzienniki elektroniczne.

Zobacz cały tekst

Bądź szkolnym ekspertem od e-dziennika! archiwalna

9 sierpnia 2018 Aktualności >

Nasz dziennik elektroniczny cały czas się rozwija - dodajemy nowe funkcje, dostosowujemy go do zmian prawnych.

Zobacz cały tekst

Przestrzegamy przed nieautoryzowanymi aplikacjami mobilnymi do e-dziennika UONET+ archiwalna

25 lipca 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Od pewnego czasu w sklepie Google Play dostępne są aplikacje mobilne , które nie są w żaden sposób autoryzowane przez VULCAN, mimo że w nazwie mają "UONET+".