Aktualności - Aktualności

Pierwsza edycja Kongresu EduHoryzonty za nami!

26 listopada 2019 Aktualności >

"Zarządzanie oświatą w sercu Europy"- właśnie pod tym hasłem upłynęła pierwsza edycja Kongresu skierowanego do kadry zarządzającej oświatą.

Zobacz cały tekst

Już są! mLegitymacje w UONET+ archiwalna

15 listopada 2019 Aktualności >

W ramach współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji UONET+ wspiera szkoły w wydawaniu uczniom mLegitymacji.

Zobacz cały tekst

mLegitymacje już wkrótce w UONET+! archiwalna

23 października 2019 Aktualności >

Zgodnie z zapowiedzią konsekwentnie wdrażamy funkcje, które wskazali w ankiecie użytkownicy naszego e-dziennika. Dodatkowo przygotowujemy całkiem nowe!

VULCAN na XIV Kongresie Zarządzania Oświatą archiwalna

3 października 2019 Aktualności >

W dniach 30 września- 1 października w Zakopanem odbyła się XIV edycja Kongresu Zarządzania Oświatą. W prelekcjach, rozmowach i wymianie doświadczeń wzięło udział prawie 900 osób!

Zobacz cały tekst

Zmiany na infolinii- szybciej połączysz się z właściwym konsultantem archiwalna

18 września 2019 Aktualności >

23 września zmieniamy sposób obsługi połączeń na naszej infolinii. Będzie łatwiej i szybciej!

VULCAN kreatorem innowacji archiwalna

19 czerwca 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

14 czerwca 2019 r. w Łodzi odbyła się uroczysta gala XXXIII Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji, podczas której nasza firma otrzymała Certyfikat Kreator Innowacji.

Eksport danych do BeSTi@ archiwalna

6 lutego 2019 Aktualności >

W związku ze zmianami, jakie wprowadzono do systemu BeSTi@ informujemy, że podczas importu sprawozdania Rb-28s za styczeń 2019 r. może pojawić się komunikat o niezdefiniowanym atrybucie szczegółowości.

Zobacz cały tekst

Zmieniamy sposób realizacji niektórych usług w ramach Panelu obsługi klienta Twój VULCAN archiwalna

23 stycznia 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Szanowni Państwo, od 1.02.2019 r. zmieni się sposób korzystania z niektórych usług realizowanych dotychczas w ramach Panelu obsługi klienta Twój VULCAN.

Informacja dla klientów Płac Optivum/ Płac VULCAN archiwalna

17 stycznia 2019 Aktualności > Dla samorządów > Dla szkół i dla przedszkoli >

W związku z wprowadzoną zmianą w systemie eDeklaracje algorytmów kryptograficznych na SHA2 konieczne jest uaktualnienie przez użytkowników oprogramowania do zarządzania kartami kryptograficznymi oraz składania i weryfikacji bezpiecznego...

Zobacz cały tekst

Elektroniczne wzory formularzy PIT są już dostępne w naszych programach archiwalna

3 stycznia 2019 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Informujemy, że elektroniczne wzory formularzy PIT są już dostępne w programie Płace VULCAN.