Aktualności - Aktualności

Komunikat dla dolnośląskich jednostek oświatowych

7 kwietnia 2017 Aktualności >

Pragniemy Państwa poinformować, że na spotkaniu z Dolnośląskim Kuratorem Oświaty i pracownikami kuratorium otrzymaliśmy informacje, że na terenie województwa dolnośląskiego, w celu dostarczenia informacji potrzebnych do wystawienia...

VULCAN na targach EDUTEC

29 marca 2017 Aktualności >

23 i 24 marca 2017 r. spotkaliśmy się z Państwem w Poznaniu na Targach Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC.

Zobacz cały tekst

Poszukujemy osób do współpracy archiwalna

2 czerwca 2017 Aktualności >

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy z wykorzystaniem systemów VULCAN: Płace Optivum, Kadry Optivum, Księgowość Optivum lub Finanse i potrafisz w sposób interesujący dzielić się wiedzą, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę współpracy!

Czas przygotować świadectwa archiwalna

16 maja 2017 Aktualności > Dla szkół i dla przedszkoli >

Zbliża się koniec roku szkolnego, czas wypełniania arkuszy ocen i drukowania świadectw.

Oferta specjalna archiwalna

5 maja 2017 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Dziennik elektroniczny lub serwis prawny za 1,23 zł

VULCAN w krakowskim XX LO archiwalna

31 stycznia 2017 Aktualności > Dla szkół i dla przedszkoli >

26 stycznia 2017 r. w XX LO w Krakowie, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Joanny Jasion, odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu konferencji "Szkoła VULCAN".

Zobacz cały tekst

VULCAN na konferencji w Kołobrzegu archiwalna

31 stycznia 2017 Dla szkół i dla przedszkoli > Aktualności >

W dniach 27-28 stycznia 2017 r. odbyła się XII Kołobrzeska Konferencja "Od Becika Każdy Klika"

VULCAN już 11. raz Kongresie Zarządzania Oświatą OSKKO archiwalna

28 września 2016 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

W Gdańsku zakończył się XI Kongres Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kadry Kierowniczej Oświaty, w którym kolejny rok z rzędu aktywnie uczestniczyła nasza firma.

Centralny VAT VULCAN - nowy program dla JST archiwalna

15 lipca 2016 Aktualności >

Już na przełomie III i IV kwartału tego roku rozpoczynamy wdrażanie nowego oprogramowania - Centralny VAT VULCAN!

DIGITAL CHAMPIONS: konkurs archiwalna

18 maja 2016 Aktualności >

Jako ambasador wydarzenia zapraszamy do udziału w konkursie DIGITAL CHAMPIONS organizowanym przez Fundację Edukacja na NOWO.