Aktualności - Aktualności

Relacja z konferencji jubileuszowej VULCANA

22 listopada 2018 Aktualności >

7. listopada br. był dla nas wyjątkowym dniem. Mogliśmy wspólnie z naszymi Klientami świętować jubileusz VULCANA podczas konferencji "Razem od 30 lat".

Zobacz cały tekst

Jak wciągnąć ucznia w "grę", zwaną "ciekawą lekcją"?

22 listopada 2018 Aktualności >

W dzisiejszych czasach lekcje nie muszą, a nawet nie powinny, przebiegać jak jeszcze kilkanaście lat temu.

Nowości w UONET+ archiwalna

25 września 2018 Aktualności >

Wraz z najbliższą aktualizacją, która nastąpi 30 września 2018 r., w module Dziennik zmieni się wygląd menu.

Archiwizacja dzienników elektronicznych archiwalna

9 sierpnia 2018 Aktualności >

Przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN, w terminie 10 dni od dnia zakończenia roku szkolnego należy zarchiwizować dzienniki elektroniczne.

Zobacz cały tekst

Bądź szkolnym ekspertem od e-dziennika! archiwalna

9 sierpnia 2018 Aktualności >

Nasz dziennik elektroniczny cały czas się rozwija - dodajemy nowe funkcje, dostosowujemy go do zmian prawnych.

Nowe Finanse, Płace i Kadry VULCAN archiwalna

5 marca 2018 Aktualności > Dla samorządów > Dla szkół i dla przedszkoli >

Finanse VULCAN, Płace VULCA i Kadry VULCAN to nasze najnowsze systemy adresowane do pracowników oświaty. Są to następcy linii Optivum doskonale znanej w tysiącach polskich szkół.

07 zgłoś się archiwalna

9 stycznia 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Z radością informujemy, że wprowadziliśmy zupełnie nową usługę "07 zgłoś się", czyli bezpośrednie połączenie telefoniczne z naszymi specjalistami wsparcia technicznego.

Zobacz cały tekst

Ważna informacja dla posiadaczy Złotego abonamentu Optivum i programu Świadectwa Optivum archiwalna

1 stycznia 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Informujemy, że od 1 stycznia 2018 r. zaprzestajemy aktualizacji, sprzedaży, dystrybucji i wsparcia programu Świadectwa Optivum.

JPK_VAT od 1 stycznia 2018 r. archiwalna

8 grudnia 2017 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Podatnicy będą raportować dane podatkowe na nowej wersji pliku JPK_VAT od 1 stycznia 2018 r., ale korekty na nowej wersji będą składane dopiero od lutego 2018 r.

Zobacz cały tekst

Serwis prawny w nowej odsłonie! archiwalna

30 listopada 2017 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Miło nam poinformować, że 11 grudnia internetowy serwis prawny Prawo Optivum zmienił swoje oblicze.