Aktualności - Dla szkół i dla przedszkoli

Przestrzegamy przed nieautoryzowanymi aplikacjami mobilnymi do e-dziennika UONET+ archiwalna

25 lipca 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Od pewnego czasu w sklepie Google Play dostępne są aplikacje mobilne , które nie są w żaden sposób autoryzowane przez VULCAN, mimo że w nazwie mają "UONET+".

Zobacz cały tekst

Pierwsza nagroda w jubileuszowym konkursie już wręczona! archiwalna

13 lipca 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Główna nagroda I edycji jubileuszowego konkursu "Razem od 30 lat" powędrowała dziś w ręce zwycięzcy.

Elektroniczne zwolnienia lekarskie w Płacach i Kadrach VULCAN archiwalna

27 czerwca 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów >

Z radością informujemy, że w naszym najnowszym systemie - Płacach i Kadrach VULCAN - od wersji 18.06.0000 dostępna jest funkcja importu elektronicznych zwolnień lekarskich (e-ZLA) z systemu ZUS.

Nowe Finanse, Płace i Kadry VULCAN archiwalna

5 marca 2018 Aktualności > Dla samorządów > Dla szkół i dla przedszkoli >

Finanse VULCAN, Płace VULCA i Kadry VULCAN to nasze najnowsze systemy adresowane do pracowników oświaty. Są to następcy linii Optivum doskonale znanej w tysiącach polskich szkół.

07 zgłoś się archiwalna

9 stycznia 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Z radością informujemy, że wprowadziliśmy zupełnie nową usługę "07 zgłoś się", czyli bezpośrednie połączenie telefoniczne z naszymi specjalistami wsparcia technicznego.

Zobacz cały tekst

Ważna informacja dla posiadaczy Złotego abonamentu Optivum i programu Świadectwa Optivum archiwalna

1 stycznia 2018 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Informujemy, że od 1 stycznia 2018 r. zaprzestajemy aktualizacji, sprzedaży, dystrybucji i wsparcia programu Świadectwa Optivum.

Zobacz cały tekst

Zobacz, jakie prezenty przygotowaliśmy dla użytkowników UONET+ w najbliższej aktualizacji archiwalna

15 grudnia 2017 Dla szkół i dla przedszkoli >

Święta tuż-tuż, a gorączka związana z poszukiwaniem prezentów trwa w najlepsze. My już mamy prezent dla użytkowników naszego e-dziennika! Przygotowaliśmy specjalną aktualizację, która ułatwi korzystanie z UONET+ i znacząco zwiększy...

JPK_VAT od 1 stycznia 2018 r. archiwalna

8 grudnia 2017 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Podatnicy będą raportować dane podatkowe na nowej wersji pliku JPK_VAT od 1 stycznia 2018 r., ale korekty na nowej wersji będą składane dopiero od lutego 2018 r.

Zobacz cały tekst

Serwis prawny w nowej odsłonie! archiwalna

30 listopada 2017 Dla szkół i dla przedszkoli > Dla samorządów > Aktualności >

Miło nam poinformować, że 11 grudnia internetowy serwis prawny Prawo Optivum zmienił swoje oblicze.

VULCAN Autoryzowanym Partnerem Edukacyjnym firmy Microsoft archiwalna

8 listopada 2017 Aktualności > Dla samorządów > Dla szkół i dla przedszkoli >

Miło nam poinformować, że od 30 października 2017 roku VULCAN jest Autoryzowanym Odsprzedawcą Produktów Edukacyjnych AER firmy Microsoft.