Dlaczego publikujemy reklamy w aplikacji mobilnej Dzienniczek+?

UONET+ to nie tylko dziennik elektroniczny! Chcemy jeszcze lepiej rozwinąć komunikację pomiędzy uczniami, rodzicami i szkołą. Dlatego, oprócz e-dziennika, udostępniamy aplikacje mobilne dostępne na smartfony i tablety. Jest nią aplikacja Dzienniczek+

Co wyróżnia aplikację mobilną Dzienniczek+?

> jest BEZPŁATNA,
> działa zarówno na tablecie, jak i na smartfonie,
> jest dostępna na Windows, iOS i Android,
> pozwala sprawdzić oceny, frekwencję, uwagi dotyczące ucznia, informacje o sprawdzianach i zadaniach domowych.

Dlaczego publikujemy reklamy w aplikacji mobilnej Dzienniczek+?

Reklamy:

> pomagają nam dalej rozwijać aplikację,
> zawierają informacje o rozwiązaniach przydatnych uczniowi w nauce.

Zależy nam, by nasza aplikacja jak najlepiej wspierała komunikację i wymianę informacji. Jednak, by stale ją rozwijać, musimy szukać źródeł jej finansowania. Dlatego w Dzienniczku+ pojawiły się reklamy. Będziemy dbać o to, by nie utrudniały one korzystania z aplikacji i by nadal pozostała przejrzysta i czytelna.

Zgodnie z obietnicą odpowiadamy na sugestie naszych użytkowników!

Już w październiku zostaną uruchomione dodatkowe funkcjonalności w aplikacji Dzienniczek+! Użytkownicy znajdą w niej:

> średnią ocen i sumę punktów zdobytych przez ucznia,
> planowane zastępstwa, nieobecności i przeniesienia lekcji.

Pojawi się również możliwość czytania i wysyłania wiadomości bezpośrednio z aplikacji.
Zachęcamy do pobrania aplikacji z App Store, ze sklepu Google lub Windows!

Rozwijamy się dla Was!